Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz emvy #193 üzenetére

    Az egyseges dizajnnyelvtol lesz rendesebb. Kb. attol, amitol az atlagos iphone alkalmazas jobban nez ki, mint egy Androidos (az elobbinel jobbak a design guidelineok).

    Szóval ha kiveszik a gyeplőt a kezedből, és ők mondják meg hogyan nézhet ki a minialkalmazás akkor attól lesz igényesebb. Szerintem meg mindenkinek magának kellene eldöntenie, hogy a saját munkaterülete hogyan kell hogy kinézzen. Ha ebbe ennyi beleszólása sem lehet, akkor attól nem igényesebb lesz a cucc, hanem használhatatlanabb.

    A widget amúgy kint volt az asztalon, és állandóan láthattam ha akartam. És nem volt összehányva a start menü elemeivel. Ha meg a start screen -re megyek, arra ez nem igaz, ráadásul állandóan váltogatnom is kell.

    A butítás nem egyenlő az előrelépéssel. Attól hogy van ilyen metros cucc, még nyugodtan meghagyhattak volna minden egyebet is, hogy ha valakinek arra van szüksége, akkor használhassa azt.

    szerk:

    Ezt érdemes megnézni:

    http://www.maximumpc.com/article/features/8_things_we_hate_about_windows_841?page=0,0

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák