Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Misály #186 üzenetére

    Egyszeruen nem jon be neked. Ettol meg nem kell ostorozni, hogy hulyeseget csinalnak.

    Nem figyelsz oda arra, amit írtam. Nem mondtam hogy nem jön be nekem, mert táblán, meg telefonon biztos jó. Én azt mondom, hogy nem való pc -re, és az öszvér megoldás rosszabb, mint ha megadnák minden eszközre az oda megfelelő kezelőfelületet. Akkor nem sérülne a kezelhetőség, és a feature lista sem. Hova tovább, van is nekik megfelelő felületük desktop -ra, csak egy mozdulat lenne nekik hogy oda is adják ismét a felhasználóknak. Nem a komplett elgondolás rossz, hanem az a lépés, amit egyértelműen marketinges szemmel tettek meg, és ami miatt ez a topic is arról szól, hogy mennyire nem felel ez meg az olyanok elvárásainak, akik rendes számítógépen akarják használni a windows -t. Ha holnap ballmer azt mondaná hogy oké, akkor itt van nektek a rendes desktop is, és választhattok, akkor semmi gond nem lenne. A widget -ek is hasznosak, és jó volt úgy, hogy az asztalon volt. (vistán nem annyira, mert abban oldalsáv volt, de a 7 -ben remek) erre elvették. Az aero téma is rendben volt, de a hordozható cumók üzemidejére hivatkozva kivették. Én meg ott ülök mondjuk egy 4 magos core proci -val hajtott gép előtt, és ilyen indokok miatt nem választhatok. És táblaként kell kezelnem a monitorokat is. Jó ez így? Szerintem nem.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák