Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    "Minden magyar háztartásban elérhető lesz 2018-2020-ig a másodpercenkénti harminc megabites sávszélességű internet"
    Talán úgy, hogy minden magyar háztartásban, kivéve ahol TELEKOM van!
    Jelenleg 20 Mbit/s csomagban vagyunk kb 2 éve, ami egy ideig jól ment, aztán jöttek a korlátozások. Most épphogy 16 a sebesség (de már szakadozik, jön a korlát 14-re). Elég sok hibabejelentés után a helyi "szerelő" szinte már felszólítva közölte, hogy lépjünk vissza 10-es csomagba, mert az egyik utcában valami gond van a vezeték összekötésekkel és úgysem fogják megcsinálni, örüljünk a 10-nek inkább. Kérdezte mire kell nekem 10-nél több. Olyat is mondott, hogy ha ez nem elég költözzünk el. Pedig ez elég ismert üdülőközpont is, nem egy tanya.
    Amúgy volt 10-es csomagunk is kb 4-5 éve, amire pont ezt mondta....aztán a 15-re is....
    Szóval jelenlegi állás szerint vidéken (minden, ami nem Bp), nem hogy 30, még 10 is alig lesz. :D
    Gondolom a kedves kormány a magyar lakosság alatt Budapest lakosságát érti, mint mindig, vagy talán megszünteti a TELEKOM-ot és lesz helyette más. :U

    [ Módosította: Qru ]

  • Krystal_s

    addikt

    válasz djculture #59 üzenetére

    Szia, melyik menüpont alatt? Most keresem, de még nem találtam meg...
    Beírtam a címünket, hogy jelenleg melyik internet díjcsomag elérhető itt és most csak :D a 10 Mbit/s aktív. Ez azért érdekes, mert korábban a 20 Mbit/s (és 15) is elérhető volt, elvégre azért vagyunk abban. Úgy néz ki itt nem kiépítés, hanem leépítés történik. :(((

Új hozzászólás Aktív témák