Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orsee81

    csendes tag

    Nos, valóban, minden nő életében eljön az a kor mikor legalább 1db magassarkú van a cipős szekrényében.
    Én idén voltam 28, és eddig is hordtam magas sarkút, csizmát is, cipőt is de igyekeztem a kicsit vastagabb sarkú és nem nagyon magas (azaz kb. 6 centis) darabokat preferálni. Én abban is nőnek érzem magam és kényelmesek is! Az a pasi aki el várja a nőtől a tűsarkút az annyit is ér! Mióta a külsőségek a fontosak egy kapcsolatban?! na jó ebbe ne menjünk bele, mert egy másik topikot is kitennének.
    Viszont idén egy esküvőre készültem és megláttam egy dögös kis fekete tűsarkú szandált, gyönyörű darab! Jól is mutatott és minden rendben volt az első 2 órában, aztán mikor nem volt a templomban hely és egy komplett misét kellett benne végigállnom aztán pedig nem aszfaltozott úton eljutni az étterembe, akkor pont az jutott eszembe, hogy ez pont csak alkalmi viselet, de másra nem igazán jó. Nem is értem azokat a lányokat akik télen is tűsarkú csizmát hordanak- hogy nem esnek hasra a jégen?!
    Visszatérve az esküvőre vittem magammal csinos kis lapos balerinacipőt, hogy táncolni is tudjak:)
    Ez van fiúk! Amikor annak van ideje (majdnem) minden nő tud csinosan öltözni, de ne várjátok tőlünk, hogy mindig olyanok legyünk mint a divatmagazinokban szereplők, ti sem vagytok olyanok. Mi - igazi nők- pedig sokkal jobbak vagyunk mint a magazinokban pózolók! Tudjátok miért? majd rájöttök! ;]

    A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

  • Orsee81

    csendes tag

    válasz marcus.fenix #156 üzenetére

    Jajj...azt a szörszálhasogató... :)
    Persze, a külsőségek is fontosak, de a tűsarkú vagy a lapos cipő csak ne legyen már szakítópróba!!!
    jah...ha annyira ronda h megijedek tőle akkor nem jutunk el a reggelig- az már az elején kiderül :D

    A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

Új hozzászólás Aktív témák