Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Kiegészítem magam :)

    Hm, azért mi sem esünk túlzásba a magassarkúk kapcsán. Nem kell éjjel-nappal abban járni.
    De persze az a tornacipős dolog, amit írtál tényleg érdekes. Annak is meg van a módja, helye, meg ideje.
    Én igénytelennek tartom. Vagy inkább nem ízlésesnek. Nemtom megfogalmazni, elnézést.
    Lehet azért, mert anno, amikor én jártam suliba (nem olyan rég 5-7 éve) ez a fajta tornacipő, amiről tettél be képet, még tényleg csak tornacipő volt. Sőt, az igényesebb emberek fogtak egy régi, használt puma, vagy adidas sportcipőt, és inkább abba jártak tesiórára, mert kényelmesebb volt.
    Aztán nemtom mi történt a világgal, de pár évre rá, asszem utsó éveimet nyomtam a suliban, amikor divatba jött ez a tornacipőbe iskolába járás. Talán először rockereken láttam, aztán szépen sokan átvették.
    Fogalmam sincs miért. Én is éveken át tesiztem ilyen cipőben, és katasztrófa. Pár kör után elkopik a talpa, elkezd szakadni... Arról nem is beszélve, hogy olyan vékony, hogy hidegebb napokon bizony a talpamon éreztem a hideg aszfaltot miközben futottuk a köröket...
    Arról nem is beszélve, hogy csúnya. Esztétikailag egy nulla. Amit persze nem lehet neki felróni, hiszen szó szerint testnevelő órákra készült. Ezért is hívják tornacipőnek, és nem sportcipőnek vagy utcai cipőnek, félcipőnek stb...

    Szóval nem azt mondom, hogy minden nap járj magassarkúba, szó sincs erről, de ez a tornacipő feeling szerintem nem más, mint az ész és szépérzék nélküli divat majmolása...
    Másrészt, hogy nem nőies...? Hát, őszinte leszek, persze, hogy nem az. Elvégre egy tornacipő... Lehetsz nőies, divatos lapos cipőben is. Az is csak megfelelő választás kérdése.
    Ettől függetlenül az eddig látott képeiden te magad eléggé nőies vagy. Nincs semmi gond az ízléseddel. csinosan és nőiesen nézel ki.
    V.színű ezért is lepett meg most engem ennyire ez a tornacipő dolog :)

Új hozzászólás Aktív témák