Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz sh4d0w #57 üzenetére

    milyen csúsztatásról van szó? ha a teoretikus 100 kézen megy át a játék, akkor 1 példány bevétele jelenik meg a kiadóknál (a készítőknél meg ennek a töredéke), miközben 100-an játszanak vele. ez elég fekete-fehérnek tűnik.
    a kiadók és az MS részéről az a taplóság ebben a sztoriban, hogy a jelenlegi 60 USD-s árakba nyilván bele van kalkulálva a használtpiac is (még ha csak közvetett módon is), és most (valószínűleg) azzal próbálkoznak, hogy az árprémiumot megtartják, miközben a bevételkiesést fel akarják számolni. igen, ezek a kapitalisták már csak ilyenek. de ebből még egyáltalán nem következik az, hogy a digitális tartalmak tulajdonlásának szabályozása a jelenlegi formájában jó, és hogy a használtpiacnak valóban ugyanúgy van létjogosultsága, mint pl. a számítógép-alkatrészek esetében.

    a post többi részét meg nem tudom, miért nekem írtad. sose mondtam olyat, hogy a kiadók tevékenysége fair (vagy ahhoz közelítő) lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák