Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz bambano #101 üzenetére

    Elég szélsőséges a véleményem ezen a téren :) Az, hogy az emberek vezetéstechnikai tudása nem üt meg minősíthető szintet, és számítógépekkel kell pótolni, az nem az én bajom. Természetesen nem azt mondom, hogy nincsenek hasznos ketyerék, az általam említett 3 nélkül azért még én is morognék, de megnézem én azt a computert, akármelyik kocsiban, amelyik jeges úton biztonságosan megy neked. Ezerszer inkább viszlek én, de inkább én sem :)

    Egyébkén erről eszembe jut egy tanulmány, a BMW részéről, a Top Gear c. autós műsorban láttam anno, ahol olyan fed. szgépet dobtak be a 3-as BMW-be, hogy a betáplált adatok alapján végigment a versenypályán. Padlógázzal, hozzáteszem. A műsorvezetö csak ott ült, imádkozott, de se kormányon, se pedáln nem volt a lába. Ott van olyan rendszer, amibe már bele lehet nyúlni, arra én is azt mondom.

    kétszer voltam a hungaroringen a vezetéstechnikai tanpályán...

    Ilyenen mondjuk nem voltam, de tervben van, mert nagyon kíváncsi vagyok :)

    Kopi31415:

    A topicban végigjátszott lopáshoz kötődő hackelésktől eltekintve még mindig nem hiszem, hogy van olyan auto Mo-n, közúti forgalomban, amelyiken Te átveszed az irányítást, amikor meglátod az M7-esen, és megtetszik :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák