Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz bambano #25 üzenetére

    2. és 3. videó felbecsülhetetlen :C így kő esztet csináni! :))

    neilszab milyen szép is lesz, már ezt is megcsinálják a buta és felelőtlen idióták helyett, vezetni (tanulni) sem kell. Csak én érzem az iróniát/ellentmondást abban, hogy egyre komolyabb és nagyobb és bonyolultabb "rendszereket" terveznek ez az emberek ezzel egyetemben viszont egyre butul is az emberiség? Vajon mikor jutunk el oda, hogy a 20-30 évvel ezelőtt technikai dolgokra majd azt hisszük, mint a piramisokra meg a sztónhendzsre, hogy az ufok hagyták itt ;]

    nextman értem, akkor válasszatok meg, holnaptól feloszlatom a rendőrséget, hadsereget mindenféle szervet és utánna lemondok a teljes anarchia jegyében. Nem lesz szükség semmi védelemre, hiszen a bűncselekmények nem az azt megelőző szervek hibája, hanem a bűnűzőké.

    Egyébként én még egy dologra lennék kiváncsi baromira, és ezzel akkor feltételezem is, hogy az 12 eset amikor beléjük mentek bele, is a Google kocsik hibája volt: az ember az ember. Hülye, butyuta lassú olyan kis "simple Joe" általában. Reakcióideje és intelligenciája általában konvergál az autizmus felső határához, különleges adottság nélkül. Na most egy ilyen jófijjú megy, szembe meg a Gugli kár. Retek nagy vihar van, kidől egy fa. Gugli kár a másodperc töredéke alatt kiintegrálja a huszadfokú egyenletet aztán már korrigált is a tökéletes kerülőűtra. Szembejövő Pista megijed és rárántja. Gugli nagyon jól számol mert megveszi a Wolframot is, ezért megint korrigál, de hopp és csatt és bumm.
    Miközben pl. ha humanoid vagy egy gorilla jött volna szembe, akkor lehet, hogy egymás szemébe nézve nagy rémületet keltve egymásban mindkettő félrerántja és nincs idejük matekozni.

    Röviden: hiába tökéletes a Gugli, ha az emberek gyökerek, és gyökér emberi sofőrökhöz vannak szokva. Nem jó kombináció, nem lesz együttműködés.

Új hozzászólás Aktív témák