Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz capulet75 #208 üzenetére

    Nem tudom feltűnt e, de sok nővel egyetemben a te párod is védte krizmo_. Gondolom az sem tűnt fel, hogy amit ide eddig írtál az mennyire nagyképű és megalázó. Egészen a 208-ig egyoldalúan írsz arról, hogy te tanítottad őt. Tudod tanár-diák szerepkörhöz hasonlítani egyfajta hierarchiát feltételez amiben te vagy felül... Szóval vagy baromi bénán fogalmaztál, vagy szimplán magasabbra pozicionálod magad.
    Ez az egész egyébként azért nem jó ahogy írsz, mert egy kapcsolatban mindkét fél egyben tanár és egyben diák is. Kölcsönösen tanulnak egymástól. Ezek egy része tudatos cselekvés egy része természetes úgymond "beilleszkedés".

    "Tehát nem egy buta csajt idomítottam be a saját szorakoztatásomra. "
    Ha tényleg így van akkor ne az ellenkezőjét sugallva írj.

    Csak mellékesen mondom, hogy bár több hozzászólásban is dicsekszel a 2 diplomával. Ha annyira büszke lennél rá, akkor már az első kérdésnél az arcába vágtad volna...Így viszont megint azt sugallja a viselkedésed, hogy annyira nem nagy érdem...

    Nem tudom pontosan mit akarsz kinyilvánítani, de akármi is legyen azt sokkal tisztábban kéne.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz raziel01 #359 üzenetére

    Az Internet majdnem olyan mint a Föld. Ki merre jár, olyan emberekkel találkozik...
    Biztos remek oldalakon töltöd az időd, ha magukat lánynak kiadó férfiakkal találkozol. Ami biztos nem kevés lehet, ha vetted a bátorságot, hogy előítéletes légy. :U

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz raziel01 #362 üzenetére

    Mert neked aztán van. Senki nem nevet, csak szólok...
    Se én, se krizmo_, de még (#358)-ba andras87 sem értette a világraszóló poénod...Persze csak te vagy helikopter.

    Egyébként egy meme, meg a saját statisztikád alapján mondod azt hogy "sok"?! Mi az, hogy sok? 5-10-100-1000??? Hagyjuk már. Ezt kb senki nem tudja pontosan, de azért mert néhányan belefutottak már biztos sokan vannak...

    Amúgy itt külön nem értem sem a te sem a Misály által lobogtatott sértődéses mizériát? Milyen lányokkal találkoztatok eddig(már ha találkoztatok egyáltalán) :U
    Fáj, hogy beszólt egy lány? Aztán ezzel próbálsz kompenzálni?!

    Azt sajnálom csak az orvostudomány fejlődésében, hogy jelentősen odavágott a természetes kiválasztódásnak aztán van pár ilyen "szökevény"... :U

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    (#382) raziel01
    Ezt most komolyan gondolod :U :
    "Amúgy meg pusztán szöveg alapján aztán marhára el lehet dönteni a másiknak az érzelmeit"
    Éppen háborodtál fel, mert nem vettük a "poén"-t.

    Pont ezt próbálom elmagyarázni, hogy itt a kanyarban sincs sértődés...te mondod rá itt másokra. Aztán zokon veszed, ha az illető jelzi, hogy vegyél vissza mert kb hülyeségeket írsz róla....

    25 éves vagyok. Én meg arra vagyok kíváncsi ez miért is számít neked bármit is?

    (#383) Misály Érvek hiánya? Láttad mit irtál?! raziel hozta ki erre a témát. Konkrétan a lányokra. Ezért már rögtön feminim öntudata van mert ugyanazt a szót használta?? Hát nem kéne nagyon büszkének lenned az érvelésedre...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Csoffadalom #395 üzenetére

    Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor először a fejedből írtsd ki a negatív gondolatokat.
    Először is nem vagy selejt. Nem vagy szerencsétlen. Nem vagy hülye...sem egyéb hasonló jelzővel illethető személy...Te egy ember vagy akire néhány negatív élmény jobban hatott a kelleténél. Nehéz jó "gondolkodásmódbeli" tanácsot adni...de első körben mellőzd a gondolati szinten űzött önostorozást. Szerintem kezdetnek jó lesz. ;)

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Misály #405 üzenetére

    Nem vagyok a feminista osztag része.
    Bár nem tudom mégis mire számítottál, csak úgy jössz, és beszólsz...azt gondoltad nem mernek majd visszaszólni vagy mi?
    Ja persze megint...ez duma. Már agresszív is vagyok... :U

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Misály #410 üzenetére

    Na jól van...látom nem megy ez neked....
    Erre még írj valami "nem beszólást" :U , aztán köszönjünk el egymástól...Segítek, hogy tied legyen ez utolsó szó. Minden jót!

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Vakegérke #454 üzenetére

    Volt egy "szakmai hozzászólás", mely szerint ha valaki beszól neked a topicban, (hú, de nem szeretem ezt a szót) fikáz, állj a sarkadra, ne hagyd magad.
    Nem akarom megbántani a vélemény tulajdonosát, egyébként is megmondta neki már más, hogy butaságot mondott. Amit mondott, az tényleg butaság.
    Ha felvennéd a kesztyűt, a beszólogatók folytatnák a dolgot, és sose lenne vége. Volna bármi értelme? Szelektálni tudni kell. Két füled van, ugyebár. Az egyiken be, a másikon szabadon távozhat.

    Azért szerintem ez kiforgatás, nem is kicsit. A másik valaki sem teljesen értette meg miről mondja, hogy "butaság". :U

    A teljesség kedvéért:
    Második lecke, nincs csak! Bizony vannak kemény hangvételű hozzászólások, de ezek megacélosítanak téged, és kemény vissza szólsz. Bátorság, a kesztyűt fel kell venni olykor és nem feladni! Ha beszólnak visszaszólok, ha nem megy nem válaszolok semmit. Van két szó a csak és a de, ezeket próbáld meg elhagyni, ezek a kifogás szavai, és te nem kifogást keresel, hanem megoldást!

    A kiemelt mondat második tagmondata módosítja az összképet...bár efelett biztos néhány átsiklottak.

    Én nem értem, miért jobb az a megoldás, hogy szó nélkül tűrjön el olyan hozzászólásokat amiket egyértelműen cáfolni tudna?! Azzal, hogy bújjon vissza a csigaházba csak azt a tudatot erősíted benne, hogy ő gyenge...Pedig nem.
    Szó sincs arról, hogy itt rögtön neki kell állni mindenkinek, és ütni-vágni...de azért egy egészséges védelmi mechanizmusa legyen már...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Vakegérke #456 üzenetére

    Ezekre a kérdésekre a válasz egységesen, hogy: Attól függ!
    Nyilván láttunk itt számos, nagyon alacsony értelmi szintű embertől megnyilvánulást. Ők benyögtek ide többnyire valami szitkozódást. Na rájuk igaz az amit írsz...Velük nem kell foglalkozni...

    Azonban voltak olyanok, akik fejtegettek különböző dolgokat és körülményeket. Ezek alapján írtak negatív (és szerintem nem is igaz) dolgokat..Na nekik érdemes lenne "visszaszólni", mert ezzel elindulhatna egy konstruktív vita. Ezt tovább gondolva, lehetőség adódna arra, hogy Csoffadalomban elinduljon valamilyen változás fejben(egyfajta megvilágosodás)...mert elsősorban ott dől el minden.

    Szóval itt arról van szó, hogy legyen aktív, és ne tűrje el azokat a téves következtetések amit vele kapcsolatban írnak ide le, mert az olyan mintha elismerné azok valódiságát.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz raziel01 #459 üzenetére

    Nekem nagy az arcom?! Te gyakorlatilag egy nagyon gyenge célozgatással megkérdőjelezted , hogy igazat ír e a nemi hovatartozását illetően. Mindezt arra alapozod, hogy mert valaki valahol...te élted meg... :U Nem tudsz olyan forrást felmutatni ami igazolná az állításod, miszerint ez jelentős számban fordul elő.
    ( Mellesleg most komolyan...ez jutott eszedbe először... :U )

    A #360-ban pedig jeleztem, hogy ez elég vastagon a te szubjektív véleményed, ezért nem kellene általános igazságként hirdetni...Nem volt abban semmi személyeskedés. Pontosan azt írtam amit te is jeleztél a kapcsolódó hozzászólásban. Vagyis a te (saját) tapasztalatod alapján sok férfi adja ki magát nőnek...Talán pont te is ezt szoktad? Nem tudom...de érdekes, hogy ezen a témán ennyit tudsz nyögni.
    Később meg gyakorlatilag elismered, hogy ez rossz ötlet volt poénnak(komolyságnak meg még rosszabb)...szóval tényleg nem értem mit rugózol ezen.

    Hidd el, hogy lehet még tanácsot adni. A probléma, hogy nem látsz túl a "fel a fejjel" típusú tanácsokon. Azon túl van más is.

    (#461) Csoffadalom :
    Nézd, van olyan hozzászólás amire válaszolok, van amire nem. Amelyik túl bunkó, vagy személyeskedő, arra nem figyelek, vagy pár szóban válaszolok. Mindenki olyan következtetés von le amilyet csak akar. Pár cikk alapján nem lehet megítélni senkit. Megismerni meg aztán végképp nem. Aki ismer az tudja milyen vagyok, aki meg nem az vagy tesz érte hogy meg ismerjen, vagy nem.

    Így van. Igazából én is ezt írtam. Szelektálni kell....Ami nagyon alja arra jól teszed, hogy nem reagálsz.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz raziel01 #465 üzenetére

    Sehol nem írtam olyat, hogy "ide csak hülyék járnak az 1-2 kivételt eltekintve".
    Amúgy kinek nem inge, nem veszi magára...Ezzel nem tudok mit kezdeni.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák