Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Misály #383 üzenetére

    Nem neked címeztem, csak elmondtam a véleményem. Nem értem ha nem tud a témához hozzászólni akkor miért kell elterelni a beszélgetést. De tényleg. Még csak nem is kapcsolódik a témához a gyúrás például. Engem nem érdekel hogy ki hogy gyúr, milyen kiegészítőket használ stb. Van egy olyan írásom ahol a hozzászólások nagy része arról szól hogy 2-3 emberke azt beszéli hogy melyikük hogy edz meg hasonlók. Ez nem baj, azonos érdeklődésű emberek beszéljék meg a hobbijukat. De azt tegyék az erről szóló topic-ban.

    Igazad van, megtehettem volna hogy egy papír lapra írok le mindent. De nem tettem. Úgy döntöttem meg osztom veletek. Elfogadom én a kritikát, bármilyen is legyen. Csak az utóbbi időben elszaporodtak a kemény hangvételű írások. És elegem lett egy csöppet. Azt állítják hogy csak így lehet felrázni, de nem érzem hogy segítene. Inkább még jobban meggyőz hogy selejt vagyok. Vagy ahogy te is fogalmaztál menthetetlen. Az volt a célom, hogy tapasztalatokat és élményeket osszunk meg egymással.

    Őszintén szólva elment a kedvem az írástól, egyhamar biztos nem fogok leadni semmit.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák