Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Xmodule #18 üzenetére

    Egy non-profit szervezet aminek tagja vagyok a facebookot használja, mint online kapcsolattartás a civilekkel. Nem kell weboldal. Nem kell karbantartás. Kész a rendszer, mindenkit el lehet érni akia célcsoportban van (fiatalok). Ha van esemény, kiirjuk, esemény után a képeket, összegzést facebookon postoljuk. Ez kb 1000-1500 emberhez ér el, eseményenként. És kb. 5 perc meló.

    Lehet rosszat mondani facebookra, de a civil, nonprofit szervezeteknek áldás, maradjuk annyiban.

    Viszont ha beidőzítem, hogy a bejegyzés pl. kedd reggel 7:50kor menjen ki, mivel a célcsoport akkor fog valószínüleg felnézni FBre, és 7:30-tól 8:30-ig offline a facebook, akár 50%-al kevesebben láhatják. Főleg, ha ez egy mozgósító hírpl. aznapra egy rendezvényre.

    (#20) kakuk.tamas Bocs, de a hasonló kommentek pont az ellenkezőjéről győznek meg. Nem azt mondom, hogy a facebook jó. Nem is rossz. Egy ezköz. Ha nem lenne, lenne más. Nem a facebookal van baj. Viszont nem is teljesen az emberekkel.

    Napi 60 percet buszozom egyik városból a másikba és vissza összesen. Ma is leültem, mellém ült egy ismerősöm. Nem vettem elő a telefonom, ő sem (neki mondjuk nem okostelefonja van). Viszont nem is beszéltem vele, mert fáradt voltam. Ez azt jelenti, hogy nem tudok kommunikálni? Péntek reggel egy csaj melett volt hely, aki könyvet olvasott, nekem peddig word doksikat kelett javítani és e-mailen elküldeni. Mikor befejeztem én is elkezdtem olvasni (telefonon). Igen, beszélgethettem volna vele, de inkább olvastam, mert olvasni volt kedvem. Ez azt jelentené, hogy netbuzi vagyok és nem tudok kommunikálni?

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz Apollyon #28 üzenetére

    A drogok is rombolják a társadalmat, betiltották.

    Khm. Az USA több államában már legális a marihuána fogyasztás és árúsítás.

    Amúgy ez a hozzáállás olyan, mint hogy torrenttel kalózkodik a fél világ, tiltsuk be. Igaz, hogy a linux dristribúciókat, játékokat, játékpatcheket is sokan így osztanak meg (pl. Blizzard), de az nem számít.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák