Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Készítettek mindegyikből egyet dísznek, aztán gyorsan le is mérették. Sitty sutty pikk-pakk megy. Gyorsan meg lehet azt mérni. Hiba az nincsen. :)
    Ha valakinek meg ott van 80 tonna a raktárban az meg majd biztos kidobja. Úgy eladják, hogy öröm lesz nézni. :DDD Hagyjuk már.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Azt mondjuk sajnálom, hogy a HKC akkor ezek szerint nem lesz. Passzív PFC-vel 5k körül vagy alatt nekem az vált be a legjobban, 12cm ventivel nem is hangos. Egy sem ment ki még. A legnagyobb hulladék az FSP volt az olcsók között.

    A 350W-os FSP táppal szerelt gépterem 20db gépéből 16-ban kellett tápot cserélni 2 éven belül 1 és 3 éves koruk között. Semmit nem fogyasztó integrált VGA-s konfigok ráadásul. Egyben sem ment tönkre más hardver a tápon kívül, de hát kössz... a hócipőm tele volt, állandóan azt a retket kellett járni kiszerelni. Be sem kapcsolt a gép csak cicergett a táp, mindegyik így térdelt le. Javítható persze, de most kinek van arra ideje, hogy az összes általa üzemben tartott gépet szétszedje meg még a tápot és akkor azzal bindzsizzen egyesével, mert csak ezt kell meg azt kell? Aha, majd pont én fogom túrni őket a forró bottal egyesével.
    A gari meg pláne nem érdekel.
    Ingyen cserélik persze, de engem ki fizet ki, hogy százszor oda kell menjek? Ja senki.
    Ja és akkor mindegyiket kétszer cseréljem ki szerintük, mert először tegyek bele sajátot átmenetileg, mert nem cseréli azonnal, nem ő azt még anyjába küldi el a föld másik felébe, mert nehogy bele kelljen tenni 5k-t a sajátjából, hogy azonnal tudjon adni cserét a kezembe. Ezek a nagykerek is... phöjj.

    Felfújták a vérpistit aki a 386-al vett egy kodegány tápot és addig cserélgette a konfigot a 386-os kodegány tápján, amíg a P4-es gép a dedikált VGA-val együtt sok-sok év szolgálat után túlterhelte annyira, hogy elpukkant és mondjuk elvitt mindent és azóta akkor lehet ilyen szarokat forgalmazni az olcsók között, mert ami olcsó az csak olyan xar lehet, mint egy 10 éves kodegány táp túlterhelve? Azé' nemá!
    Több száz gépet vittem Mercury-val és évente 3-4-et kellett cserélni. Pár évente megesett, hogy az egyik magával vitt valamit, de ilyen szar sorozat, mint ez az FSP egyszer sem volt még a nagyívű pályámon. Igazi ipari hulladék. Ennyit a márkáról.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #59 üzenetére

    Nekem mindig fényes feketére fényezett HKC-t hoztak 5k-ért. Bent a melóban meg tudom nézni a pontos típust, de most nyári szabin vagyok éppen. Ilyen igazi csilli-villi fényezés... én is úgy voltam vele, hogy jajj, de nem vészes. Egyáltalán nem könnyű, vagy könnyebb, mint egy drága táp. Nem tudom te miért találod könnyűnek, lehet az valami más lesz. Tényleg nincs velük gond. (eddig, kop-kop)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #69 üzenetére

    Az ajánlás az egy másik sportág. Például egy oktatócég aki százával vesz asztali gépeket nem bérel saját épületet, hanem körzetekre osztva a piacot több helyszínen támad egy-egy teremmel és iskolaigazgatókkal zsíroz le mindent. Na most ilyenkor mindenki jól jár, csak állambácsi nem, aki a villanyszámlát fizeti. Pont érdekel mindenkit egy táp hatásfoka... gondolhatod.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák