Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz sh4d0w #122 üzenetére

    "ha valami úgy megy, mint egy kacsa és úgy hápog, mint egy kacsa, akkor az kacsa"

    Az eddigi hírek szerint, akit lelőttek egy jól ismert gengszter volt, sőt a családja nagy részére is ez vonatkozik. Volt nála fegyver, de nem sütötte el, mert a táskájában volt elrejtve egy zokniba. Már jó ideje megfigyelés alatt tartották és állítólag az események előtt írt is egy SMS-t a barátnőjének, miszerint "a szövetségiek követnek engem" (mondjuk nem tudom hogy ott is van-e szövetségi rendőrség, vagy csak az amerikai "szleng"-et használta). Ha tényleg csak egy átlag családapa lett volna, miért írt volna ilyen SMS-t?

    Azt nem olvastam sehol, hogy háton lőtték volna, de ez is lehet. Állítólag egy taxiban utazott, miközben követték és megállították, vagy meg akarták állítani. Volt olyan hír, hogy legalább 3 lövést hallottak a környéken, olyan is, hogy először ő lőtt és aztán lőttek rá, az egyik rendőr rádióját el is találta egy lövedék állítólag, de az is lehet hogy nem. Érdekes, hogy mennyire ellentmondóak az újságok cikkei is. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy hiba, vagy túlkapás történt, de illető nem egy átlagember volt ahogy sokan próbálják leírni.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák