Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz macilaci78 #4 üzenetére

    Azt hittem hogy te fiatalabb vagy annál, hogy a Streed Rod-dal játszottál volna. Na mindegy ez egy pozitív jellemvonás, hogy megvolt az a játék! :D Mivel verted meg a királyt? Én Ford Thunderbird-del. A '63-as Corvette-tel szerettem volna, de mindig meghalt a váltó :D

    (#6) nyunyu
    Tényleg gyorsan jöttek ki akkoriban. Emlékszem a Matrox G200-nak nagyon elismert volt a 2D része, de nem volt gyors. A G400 jó volt, olyat nagyon szerettem volna, de nem volt rá pénzem. Upgrade-kor TNT2 lett, de új gép, új alaplap. Sima TNT-t vettem volna, de elfogyott, így lett egy TNT2 Vanta. Hát, elvoltam vele.

    (#11) troller
    Nekem ekkoriban egy mmx nélküli 166-os pentiumom volt ha jól emlékszem, ami ment 200-on (a Riva korszak körül). A TSENG ET-6000 mellé emlékszem, volt egy Voodoo 1-esem, nagyon nagy szám volt akkoriban, de végül visszavittem a boltba, mert nem nagyon használtam ki, szerencsére elég baráti volt az üzlet és visszavették. Hajjaj, én inkább hangkártyákra költöttem vagon pénzeket, emlékszem 94 év végén 35 ezer volt az 1 megára bővített Gravis Ultrasound. Úgy kellett megmérni előtte, hogy belefér-e a házba. De örültem neki... Kb két havi fizu körül volt minimálbérben akkoriban (már aki dolgozott már akkor).

    (#15) Steve1207
    A floppy-s korszak, amikor lehetett visszamenni a város másik végére a haverhoz, mert elhoztuk ugyan tőle 14 lemezen a játékot arj-zve, de az egyik lemez tutira read erroros lett otthonra. Pedig még alufóliába is csomagoltuk, hogy a troli vezetékének a mágneses tere ne ártson neki. Vagy igaz volt vagy nem, de nagyon hittünk benne. Ez a varázs is odalett az írott cd-vel :)

Új hozzászólás Aktív témák