Új hozzászólás Aktív témák

  • Bumbi

    tag

    Érdekes módon én már egy nappal előbb "beszámoltam róla", (csekk [link]) :D

    Mindazon által ezek a hardware paraméterek nem az x86-al kellene, hogy összehasonlításba kerüljenek, hanem monduk a WinCe-s PND-kel, mert az Android inkább a Symbian/Winmo kettős ellenfele. Na most mivel wince 5.0 alá is van egy rakat normális office alkalmazás, azt a konzekvenciát vonnám le, hogy ha 7 colos gpses pna-ba elég, akkor ide se lesz az olyan szar (egyébként no flame, de az agyonajnározott Apple egyikében, a 2nd gen ipod touchban is ilyen proci van, ha jól tudom, a samsung előadásában ;) ). Ráadásul a háttértár is teljesen másképp épül fel, és látom páran keverik itt a szezont a f...-ommal. 128 Mega !RAM! van benne, amit gyártói optionként lehet 256 Mega !RAM!-re bővíteni (értik ugye, random access memory, átmeneti tár != háttértár. Az elsődleges háttértár egy 1 GB-os SSD (mondjuk lehet, hogy simán csak egy nand-chip felforrasztva), amit fel lehet szintén gyártói optionként növelni 4 gb-ra. Emellett van a készülékben egy SDHC compatilbe sd olvasó, szóval még rá lehet növelni 32 gb-ot egy sdhc kártya személyében. Én például az első között vennék ilyet, ha lenne benne GPS, dual boot (Android + Wince), plusz egy kis HSDPA se ártana és nem dongli formájában. Azt meg nem értem, hogy üzemidőben miért nem gyalázza a sárga földig az Atomos dolgokat üzemidőben, mivel van benne egy 4200 mAh-ás akksi, szóval, ha az ipod touch megy a picsafüst lapos akkuval 10 órát kb, akkor ez nehogy már nem menjen 10-12 h-t. Na hát így hirtelen ennyi.

    42

Új hozzászólás Aktív témák