Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    Amikor a fallout3 még mindig hibákkal rendelkezik, de azóta sem lett kijavítva vagy amikor a new vegas-ban a füzetek értékén változtattak. Nekem az egy kizökkenés volt, számítson bármennyit is.Ne felejtsük el hogy a fallout3 már bemutatta azt a világot amit a new vegas is képvisel,ne felejtsük el hogy ami ezután is jött már nem is a fallout-ról szolt, hanem a játékosok kiszolgálásáról. A fallout4-el pedig ezt teljességgel meg is valósították, súlytalansággal a köbön. Arról nem is beszélve ahogy a negyedik rész mainapig jó indulattal fogalmazva, pocsék állapotban van.
    A fallout76-al pedig ha úgy vesszük végleg átverték azokat akik a fallout4-ben bíztak, ugyanis azóta is a fallout76-ot frissítik, mintsem a 4-et helyre pofoznák. Tehát ha úgy vesszük rajongótábort cseréltek/változtattak. :U

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

  • podtibi

    senior tag

    válasz Gave #2 üzenetére

    Ha teheted, próbáld ki a negyedik részt nem tört verzióban a saját gépeden. Addig meg se vedd, ugyanis nem tudni hogy a játék mennyire is akar majd működni.
    Nálam ha tört is, de állítanom kellett nem egy dolgon hogy egyáltalán elfusson hibái miatt.(A várakozási/töltésiidőről meg inkább nem is Írok.) Ez szerintem a nem tört verzióval is megtörténhet. Javítson ki aki jobban tudja.

    A skyrim-al érdekes módon sokat tudtam játszani, de tény ami tény, felfujt lufi.

    A cp meg végül jóindulattal is, de nem az én ízlésem, pedig beleöltem nem kevés órát. Egy befejezésig eljutottam és mindent megcsináltam amit lehetett, mint küldetés. Legalábbis erre emlékszem belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

  • podtibi

    senior tag

    válasz batman91 #6 üzenetére

    A negyedik rész nem azért rossz mert ne lehetne jó, hanem mert nincs kész és kihasználatlan vagy még inkább elhanyagolt. Nincs benne ai,a játékmeneten kívül más nem dobja fel a játékost,a párbeszéd lehetőségek vicckategóriába valók,a kiegészítők valójában pay to win-nek(plusz perkek) számítanak és sokkal nem is lesz több maga a játék,súlytalan az egész játék,a bírtok építésnél a védelem fogalma konkrétan felesleges(ugyanis körbe falazhatod az egész területet),a töltési idővel kapcsolatban is csak rosszak a tapasztalataim,utólag jövök rá hogy "egyes" perkek jó indulattal szükségtelenek és ezért inkább hajlandó vagyok áthelyezni máshova pontokat csalva,a játék önmagával szemben csal(olyannyira hogy az teljességgel érthetetlen, hiszen nincs semmi súlya a játéknak, de nehézsége sem sok, ahogy korlátai sem igazán),ha nem survival-ban játszod akkor az egésznek csak a játékmenet ad értelmet(gondolok itt a lövöldözésre),szét moddolt állapotában sem lesz jobb az ai,tört változatban patch-elve szerzed meg(sajnos nem azt jelenti hogy sokat számít így, ha máshogy nem is),modderek próbálják saját modjaikkal elhitetni hogy ez a játék valójában nem is annyira rossz,annyi modot rá tesznek játékosok hogy az valójában már nem is fallout már,hiába van bírtokod és társaid ha valójában nem teszik többé a játékot, a haszon egy másik dolog. Felesleges gránátoznom,aknáznom,pisztolyon kívül bármilyen fegyvert használnom.

    Szóval de, annyira rossz lett. Ettől függetlenül biztosra veszem hogy van ki szeresse, ugyanis engem is megfogott.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

  • podtibi

    senior tag

    válasz WolfByte #11 üzenetére

    Tudomásom szerint semmi bajom nincs a fallout1-2vel. Nem értem hogy jön ide az egyetnem értésed.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

  • podtibi

    senior tag

    válasz Plazmacucci #13 üzenetére

    Értem. Biztosan igazad van. Engem a harmadik rész fogott meg a legjobban.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák