Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    válasz Bibby #5 üzenetére

    Szeretnek neked valaszolni, es jelzem, hogy itt vagyok es olvasok, de egyszeruen nem tudom megfogalmazni, hogy mit erzek. Hogy mi megy at bennem, amikor arra gondolok, hogy 25 eves lettem. Hogy ezt lehetett volna sokkal roszabb korulmenyek kozott is megernem, vagy eppen az ellenkezoje - felhotlenul boldog is lehetnek.

    Es nem a Kedvesem miatt van ez az erzes bennem, ebben teljesen biztos vagyok. Inkabb valami miatt, amiben nem volt reszem, es varom a megfelelo alkalmat, hogy felismerjem: "-Ez Az! Ezt akartam elérni/megélni/átélni." Ezert is irtam, amit.

    Az, hogy nem tudom mit fogok csinalni 5 ev mulva azt az anyagi helyzetemre ertettem. Es lehet mondani azt, hogy de a penz az semmi, magam alakitom az eletem. Csak azt felejtik el ilyenkor az emberek, hogy persze ezt is lehet csinalni, csak akkor irgalmatlanul nehez lesz a tovabb lepes, es eleg csak egy kis hajszalnyi hiba es ott vagy ahol a part szakad. Igen, a penz nem boldogit, de rohadtul konnyebbe tudja tenni az eletet, ami miatt megeled a boldogsag es a szabadsag illuziojat.

    Ambulimax Provider

Új hozzászólás Aktív témák