Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Romvr #33 üzenetére

    De miért akarsz mindent Ultra-ra tolni ahelyett, hogy megkeresed azokat a beállításokat, amikkel nagy többségben megvan a 60 és csak néha esik le 45-re az fps?

    Ezt én akkor is így csinálom, mikor épp viszonylag erős kártyám van, és akkor is, ha már elhanyagoltam pár éve a gépfejlesztést. Egyáltalán nem szégyen visszavenni pár beállítást Ultra-ról High-ra, vagy alár Medium-ra még egy abszolút csúcs VGA-val sem, ha az kell ahhoz, hogy legyen kvázi-stabil 60fps. Szerintem inkább az lehet picit szégyenteljes, ha valaki nem vallja be, hogy nem tud mindent Ultra-ra tenni a gépén pusztán az Ultra-hecc-drukk kedvéért (kerüljön az a gép bármennyibe és nézzen ki bárhogy az a játék bármilyen beállításokkal), de e-pénisz méretnövelés miatt MUSZÁLY lenne !!!ULTRA!!!. Vagy akár csak az, ha lusta valaki kisakkozni, hogy mit éri meg először visszavenni, mert mi az aminél látványban a legkevesebbet veszít, miközben teljesítményben a legtöbbet nyer = optimalizál, megkeresi az ideális beállításokat, ahol összességében a lehető legélvezetesebb a játék. :U

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák