Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    Én szerintem feleseleges találgatni. A felbontás növelés meg teljesen felesleges addig amíg képtelenek a felbontáshoz azonos minőséget kivitelezni. Valóban ahogy írták előttem sajnos az apple egy 8 megapixeles kamerával lekörözik a mostani 20 megapixeles modulokat. Inkább csinálnának egy kisebb felbontása de hatásfokilag, minőségileg brutális kamerát.
    Illetve nekem ne reklámozza egyik gyártó se a kameráját, amíg nem tudják kiadni a camera apit lollipop alá...így eleve elvágják az utat a felhasználó elől, hogy jobb minőségben készítse, rögzítse (raw) a fotókat, illetve a fejlesztők előtt is.

    Zolik

    Ez nem fejlődés. Ez csupán felbontáshajhászás. Érdemben ettől még nem javulnak a fotók. Akkor lenne fejlődés, ha érdemben pozitív változás állna be a fejlesztéstől.
    Ez nem ugyanaz mint a gőzhajók lecserélése pl. Az valóban érdemi fejlődés volt.
    De itt lesz egy 20 megapixeles modulod a telefonba és mit érsz vele, ha egy normális 8-10 megapixeles modullal sokkal jobb kép kivitelezhető? Semmit!

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák