Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz SP!T #12954 üzenetére

    Van, csak nem pubon.

    És hogy néztek rám, amikor jóelőre megmondtam, hogy a szájbarakott Steam lesz a halála a dolognak. Pubon legalábbis.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • #10691584

    törölt tag

    válasz SP!T #12954 üzenetére

    Hogy mit gondoltak?

    Én szerintem konkrétan azt, hogy egyik nap, mindenféle előzetes bejelentés nélkül, mondjuk 18:20-kor lelövik az összes QL szervert, az összes QL infosite-ot/weboldalt/fórumot és 18:22-től kapnak egy steam-re mutató linket a kliensbe, ahová fölmenve tejelhetnek még utoljára egy tizest euróban és miután ezt megtették, cserébe kapnak nem működő VAC-et, írhatnak új cfg-t, mert a régi nem működik rendesen és az új "steam only" QL-ből hiányoznak ezeréve bejáratott cvarok, megszűnt az ELO, a qlranks-ot is el lehet felejteni, a színkódos "skill alapú" szerver kijelzésekkel egyetemben, a klánjaik is mentek a levesbe, de legalább változtatgathatják a nevüket percenként is akár.

    Magyarul szembe lett köpve az egész QL közösség úgy alle zusammen, még szakítottak némi aprót azon a pár QL függőn, akik tejeltek érte, mert nem regeltek még régebben, idejében a steamQL-re, +a végére dobtak még 2 "update"-et, amik a szerver elérés/hosting bugjait javították és részükről ennyi volt, viszonylátásra good bye for now losers, köszöntük, csók.

    Most meg megy ez a pár szakadék VPS szerver, meg a maradék játékosok ömlesztve éjjelente csúcsidőszakban 2-3 szerveren lagolhatnak kedvükre.

    Az eredeti koncepció jó volt: "böngészőből" futott, pár kattintás és játszhattál, ingyenes volt, volt ELO, klánok, pályaszavazás hegyek, most meg kb. én szavazom be a legtöbb pályát, ha sikerül, mert csak éjjelente sikerül, mikor értelmesebb middleplayerek is fent vannak, nem csak noobok, akik azt sem tudják mifán terem az F1 még ha írod is nekik, amúgy meg tök jól elvonaglanak 1 pályán 10x egymás után és csítereznek még engem is..

    Namost én szerintem ez így baromi korrekt elintézési mód volt zenifos részéről, kiváló munka sponge és syncerror programozó mesterek jóvoltából (a BF4 high felbontásban, szűrőkkel terheli ultrán 60%-on a procimat, a QL picmip16-al és összes szűrőt kikapcsolva 640x480-ban 45%-on, hogy mást ne mondjak)

    Így nem nehéz "hanyatlania" egy játéknak. Az emberek többsége észreveszii, ha telibeF05sák a fejit, még a hülyébbje is. És általában nem nagyon szeretik-

Új hozzászólás Aktív témák