Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Nem akar menni nekem ez a timing, egyszerűen nem tudok egyszerre ennyi dologra figyelni. Nem tudom lehet e találni valami viszonyítási alapot, vagy csak tényleg az időt kell figyelni? Van mikor kijön a lépés egyszer-egyszer és sikerül mindent felstackelnem, de az nem timing.
    Azt vettem észre a pro meccseken, hogy a hangokat mint ha jobban hallanák mint én, most vagy nem jól van beállítva valami nekem, de van mikor a map másik feléről meghallják, hogy felvett valamit az ellen.
    Lehet a 90 meccsem után túl sokat várok magamtól de lövésem sincs, hogy koncentrálhatnék jobban. Nem elég hogy azokat a helyeket is meg kell tanulnom, ahova egy-egy kilépés/kinézés után rögtön célozni kell minden mapra lebontva, plusz timing, plusz a harc ugye. Ja és az aimom is elég gyatra jelenleg. Szóval nincs egyszerű dolgom :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák