Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz ncc1701 #14248 üzenetére

    Most újra végignéztem, ERRE ("mi az anyádat kempelsz?") gondolsz? Nem emlékeztem rá. 2x kellett végignéznem ahhoz, hogy egyáltalán észrevegyem, de tényleg megtörtént. Igaz anyádhoz nem sok köze volt, de azt el kell ismerjem, hogy tényleg irtam ilyet és tényleg szerepel a felmenőd, amit előzőleg megkérdőjeleztem. Ezért tehát bocsánatot kérek, hogy megsértettem anyádat, meg téged is egyúttal :R Mondanám, hogy legközelebb "mi a retkes, viagrától aszott faszt kempelsz?" lesz helyette, de erre már nem kerülhet sor. Meg aztán nehézkesebb is lenne "megszemélyesiteni" legalábbis baromi bugyután és magyartalanul hatna a "mi a retkes, viagrától aszott faszodat kempelsz?" esetleg röviditve "mi a faszodat kempelsz?" vagy lehelletnyivel bonyolultabban "mi a retkes viagrádtól aszott faszodat kempelsz?" és ugye ez utóbbi esetben nem lenne egyértelmű, hogy a kempelésedet, a faszodat, vagy a pfizert, esetleg mindhártmat egyszerre dicsérgetem. Nekem legalábbis nem áll billentyűzetre egyik sem.. Lényegtelen. Tényleg anyáztam, bocsánatot kérek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák