Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz .LnB #10592 üzenetére

    Nekem nincs konfliktusom, csak neki, egészséges rivalizálás meg max. med1xzáékkal.
    Én csak nézek, mint Rozi a moziban. Ennek ellenére nyugodtságomon maximum a döglött pontyok és a Nirvanában úszó buddhista szerzetesek tesznek túl.

    "mikor kitettem azt a rövid kis movie féleséget. Már előre tudtam mit fog hozzá szólni"

    :>

    De nem is bántásból írtam, amit írtam (amit nyilván tudtál te is), hanem építő jellegű kritikaként. Semmi értelmét nem látom az ajnározásnak, a konkrétan megfogalmazott bírálatból vonja le legjobban a konzekvenciákat az ember.
    Erre (nem általad!) szó szerint el lettem küldve a halál fa**ára, hogy mekkora egy senki gané vagyok.

    Amúgy igen, ez egy jó megfogalmazás. Néha NYERS (aka lényegre törő, pátyolgatást mellőző). Ha neked (amúgy nem túl hosszú) "ismertség" után ezt, és a tényt, hogy nem lelkisegély szolgálat vagyok, sikerült felismerned (és nem magadra venned), másnak miért nem?

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák