Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz ncc1701 #10579 üzenetére

    Okos, okos, csak ezzel az a baj, hogy szó nem volt LG-ről, függőleges "maga alá railezésről" volt szó rail töltési idő nélkül, nem lagoltam (sőt nekem volt a legjobb pingem 23-al) az 58%-os railt nem tudom honnan veszed, de ma már ne igyál többet, vagy nem tudom mit szedsz. Igazából az sem ártana, ha ezt a funkcionális analfabetizmust nem erőltetnéd, mert így okoskodással megfejelve elég büntető, de leginkább égő.. Inkább menj vissza 10%-os tier1 noobokat lesirailezni szerintem, sokkal jobban áll ;)

    (#10580) [oWn]f4te: 1. vágom, hogy mindenkit lenyomsz, nem is tudom volt e olyan másfél évre visszamenőleg, akit nem 2. "Engem is cheatereztél már le (igazság szerint nem is egyszer), amikor itt nem közzétett accounttal játszottam (amiből volt egy pár, bár azóta már az enyészeté lettek - most már csak 7 van : D)." - Na és mondd, csak hány éve? 2013-ban, vagy van az 2012 is talán :F Eleve szánalmas volt, hogy 8-10 különböző accounton nyomtad, amik menet közben is cserélődtek újabbakra/hullottak ki régebbiek, rotálódtak. Nem is emlékszem mióta nem "csíterezek" már, olyan rohadt rég volt, de években mérhető. És akkor is, legtöbb esetben ha volt rá lehetőség később korrigáltam magam és közöltem az illetővel (illetőkkel) hogy tévedtem. A legutóbbiakra pedig mind emlékszem és egyik sem lehettél te, mert azóta tudom kik, némelyik friend is lett. Mondd csak hány évig kell még az erre hivatkozásaidat olvasgatnom? 4-5-6-10? Mennyi a limit, mikor évül el? Az utánfutó kiskutyidat meg leállíthatnád, mert kezd undi lenni ez a rajongásos virtuálisseggnyalásos ügyvéd fanboy ha kell-ha nem belepofamodell imádozás.. Vágom, hogy nem érted (ellenkező esetben már szóltál volna, hogy vegyen visszább) de legalább próbálkozz, mert ez így cink.

Új hozzászólás Aktív témák