Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janicroft

    csendes tag

    válasz szasanyi #9239 üzenetére

    Magyarországon valószínűleg hogy nem soknak. A mi pénztárcánkhoz tényleg borsosak ezek a BD árak, bár a játékok árazása talán elszomorítóbb számunkra. A BD lejátszás egyébként nagyon frankó dolog, nekem két Blue Ray discem van, 1080p-ben nézni egy filmet tényleg fantasztikus.

    PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szasanyi #9239 üzenetére

    Ne abból indulj ki, hogy itthon kinek fontos a BD lejátszás! Mi balkán vagyunk, ez vitán felül áll. De ha így gondolkodnának a fejlesztők, mint Te, valószínű még mindig a C64 előtt ülnénk és VHS-eket bámulnánk.

    Az USA-ban a legutolsó csóró sorozat is megjelenik Blu-Ray-en, potom ára van (az ottani fizetésekhez képest pláne). Azért, hogy itthon ilyen drágák a filmek lehet menni panaszkodni a sz*rházi kiadókhoz, akik nemhogy a Blu-Ray-t erőltetnék orrba-szájba, hanem még a DVD piacot is tönkre teszik, lásd: a Warner filmek forgalmazására szeptembertől nincs mód a továbbiakban Magyarisztánban, a meglévő készleteket kisöprik és nem tudni mi lesz a jövőben. Nesze neked Blu-Ray! Ezért nem a PS3 a hibás.

    Nekem igenis fontos a BD, van is pár lemezem, de nem is csak a BD lejátszás a lényeg, hanem az, hogy ez magával hozza azt is, hogy lejátszható a PS3-on maga a formátum is.

    Nem tudom olvastad-e az előzőekben vitatott okfejtéseket arról, hogy miért lenne hasznos, hogyha telepítene a jelenleginél nagyobb arányban a PS3 a vinyóra. Pont az a probléma vele, hogy nem telepít sok-sok gigát, ez volna a jó, ha minden játék ezt tenné. Ennek semmi köze a BD kapacitásához, mert a DVD-olvasó ugyanúgy tönkremehet az Xbox-ban is, mint a Blu-Ray olvasó a PS3-ban. Nem értem ez alapján miért harapna a farkába a kígyó. A Blu-Ray egy új technológia, amit - nagyon helyesen - erőltet a Sony (pláne, hogy részben az ő találmánya). Csúnya is lenne, ha nem lenne képes HD-filmet lejátszani egy next-gen konzol. ...és hangsúlyozom, ne abból indulj ki, hogy egy csóró nép vagyunk és neked nem telik BD-re. Attól az még jó dolog.

    Amúgy a BD filmek már rég nem 7-8 eFt-ok. Az új megjelenések is kijönnek 6 eFt-ból, de már 4,5-5 eFt-ból is kapsz BD-t. Ha azt veszed, hogy egyes új megjelenésű DVD-k is belekerülnek 3.990-be, akkor már abszolút nem vészes.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák