Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jookomak

    őstag

    válasz Janix12 #7229 üzenetére

    Ha 60 gb-ost vettél, akkor viszi őket, de ezt már csak elvétve lehet találni, itthon nem is nagyon tudok olyan helyről, ahol lehet újonnan olyat venni. Minden más egyéb esetben a válasz sajnos nem :(
    Ez a bajom nekem is, hogy honnan fogok ps2-t szerezni, hogy a god of war 1,2-t végigtoljam, még mielőtt kijön a 3. Havernak van ugyan, de nem hiszem hogy szívesen megválna tőle 1-2 hétre.

    Mindenkinek szól, hátha vannak rajtunk kívül is friss tulajok: 1-2 játékról írnék véleményt.
    Féltem ettől az Uncharted-tól, annyire mondta mindenki, hogy jó. Igazuk volt. Borzasztó gyönyörű, játszható, izgalmas, tűkön ülve várom a 2. részt. Na jó, addig Gta 4-ezek inkább.
    Szintén új szerzemény. Nagyon elleneztem, ugyanis a 2. (!) rész óta nem töltöttem különösebben sok időt gta-val, de ez valahogy megfogott. Mászkálok, autózok, lődözök, jövök, megyek, tökre élvezem úgy, hogy eddig csak a küldetéseket csinálom. Pc-n nem láttam, ati 3850-esen meg se próbálkoztam vele, hogy milyen a grafikája a ps3-hoz képest. AA vhogy hiányzik, és még be is szaggatott, mikor egy kereszteződésben több autó köztük rendőr ment egymásba, miközben "részegen" csapódtam egyik faltól a másiknak :DD.

    Van egy Resident Evil 5 is, hááát elsőre még semmi extra, kb 10 percet töltöttem vele. Nem vitt rá a lélek, hogy túléljek mindenáron. Tán holnap nekiveselkedem, aztán a zombik megnézhetik magukat.

    Télleg, melyik játékot ajánlanátok, hogy kontrollerrel történő fps játszásom hatékonyságát növeljem?

Új hozzászólás Aktív témák