Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz PSti #4129 üzenetére

    Szerintem ez az egyik legjobb PS3 pack.
    A másik ez, ilyet láttam az ElektroWorld üzletben van, de nem figyeltem az árát. :B
    Te egyébként milyet szeretnél? :U

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz PSti #4129 üzenetére

    A SpiderMan 3 spec. nekem sem tetszett (szerintem baromi igénytelen, bárgyú usa-popcorn-mozi, képregény-adaptációnak is utolsó), de mondjuk demonstrációs lemeznek nem rossz (képe penge, hangja TrueHD), pláne úgy, hogy 3 eFt-odba kerül.

    Igen, lehet, hogy 10 eFt-tal drágább, de a Sony-szalon 1 év múlva is tuti ott lesz, ha valami garis problémád van, a többi üzlet (pláne a webshop-ok) meg hát ugye... Borultak már meg ebben az országban nagy nevű cégek is, az ilyen nevesincs üzletekben én nem bíznék. A Sony nem csődöl be, ebben biztos lehetsz.

    De egyébként ezért is javasoltam az 576-ot, mert ott 100 eFt-ból megkapod az említett pakkot, nem értem a vacilálást.

    Említették itt a MGS4-es pakkot 80 GB-os géppel, dualshock3-as kontrollerrel is. Na, az mondjuk szerintem pont nem éri meg az árát, mert asszem valami 119 eFt-ért lehet előrendelni. A játék külön 16 eFt. Ha megveszed a SpiderMan 3-as pakkot, akkor lesz egy PS3-ad, egy távvezérlőd, egy Blu-Ray filmed, plusz még hozzácsaphatod a MGS4-et is árban ugyanott vagy, mintha az MGS4-es pakkot vennéd. Szerintem. Az egy dolog, hogy a gép 40 gigás, szerintem a 80 gigával sem volnál kisegítve, ha a 40 nem elég. Én két hét után kicseréltem a vinyót egy 250 gigásra 15 eFt-ból. A dualshock3-as joy meg szerintem marhaság. Ellenben a Blu-Ray táv nagyon hasznos dolog és nemcsak Blu-Ray-hez, hanem DVD-hez is, sőt magához az XMB-hez is hasznos és kényelmesebb, mint a sixaxis.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Inv1sus

    addikt

    válasz PSti #4129 üzenetére

    Nézd meg itt a gépet.
    Sony PlayStation 3. Black 40Gb Pack 82 990 Ft

    Amikor utoljára néztem akkor még 87 990 Ft volt :Y

    Sony PlayStation 3. Black 80Gb Pack meg 86 900 Ft :Y

    Én enyhén meglepődtem, mert a 88k-sat akartam neked megmutatni de végül olcsóbb lett. :D Csak nemtom ez a bolt mennyire megbízható. De olcsónak olcsó.

    Ui.:

    Ezt meg most találtam.

    csak pontosan 82k és még ingyen kis is szállítják neked a küszöbre. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Új hozzászólás Aktív témák