Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz DM-Fan #27498 üzenetére

    Sajnos nem. Voltak részek amit nagyon eltaláltak, pl a kikötős, vagy az óceánjárós eleje (ez következik most nálad). Kb az egész játék 10%-ára tudnám azt mondani, hogy hozta azt amit vártam tőle. Aránytalanul volt felépítve a játékmenet, 60%-ig fejtőrő, mászkálás, párbeszéd, nagy volumenű átvezető filmeknek szinte nyoma sincs, 60 %-tól meg csak lövölde. Chloe és Elena kb statiszta szerepben, a második részben látott egyéniségük elpárolgott. Ebben a részben a szereplőkkel nem tudtam azonosulni, valami nagyon hiányzott. A befejezés egy vicc, a fél csapatról azt sem tudjuk mi történt velük. Úgy éreztem, hogy a végére nagyon elfogyott az ötlet. Szerintem a játék forgatókönyve max B kategóriásnak lenne jó (a második rész zseniálisan volt felépítve szvsz). Aztán hiányzik a történetből egy karakteres főellenség, hiányoztak az áll leejtően egzotikus helyszínek. Emellett rengeteg dolgot másoltak a 2. részből, kivitelezésben és koncepcióban is. Pl a tetős üldözésnél volt, hogy egy az egyben kopizták az egyik nepáli ház tetejét. Volt, hogy teljesen véletlenül találnak rá menekülés közben a továbbvezető útra. :U

    Nálam a második rész nagyon magasra tette a lécet minden szempontból, de ez a közelébe sincs. Véleményem erősen szubjektív, ezzel tisztában vagyok és valószínű kisebbségben is maradok vele :) A második részt idén nyáron 5x végigtoltam egymás után crushingon, a mostanit meg egy végigjátszás után eladtam tegnap este.

    10:18 alatt volt meg hard fokozaton.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák