Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz anulu #21020 üzenetére

    Én már önmagában annak örülnék, ha a legalapvetőbb problémák megoldódnának, amelyek miatt kb. 3 éve sírunk a Sony-nak. Értem ez alatt a normális könyvtárkezelést, a cross-game-chat-et, az XMB normális testreszabhatóságát, a játékok/zenék/filmek normális kategorizálási lehetőségét, a működő böngészőt, a normális barátlistát és barátkezelést, üzenetkezelést, a támogatott fájlformátumok bővülését és feliratkezelést, Skype-klienst, stb. ...és ezek egyike sem warez, hanem alapból tudnia kéne a gépnek. Ha már csak ennyi értelme lenne a törésnek és valaki ezeket implementálná egy custom firmware-be, már az sokat lendítene a gép értékén. Engem spec. a warez játékok nem hatnak meg, rohadtul nem vágyom arra, hogy tornyosuljanak 400 Ft-os BD-re írva a játékok, mert úgy egyiket sem becsülné meg az ember és nem úgy tekintene rájuk. Azt a kevés címet, ami érdekli az embert, azt úgyis megveszi. Már a mértékletesebb és normálisabb fajta. A vérpistikék meg fejest ugorhatnak az eszetlen gyűjtögetésbe (á la Xbox).

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák