Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szasanyi #20833 üzenetére

    "Az igazság az, hogy az X360 szinte azonnal fel lett törve, mégsem készült újabb."

    Szépen is nézett volna ki. Mindazonáltal megnézném azt az anyagi veszteséget, amit a Microsoft az Xbox azonnali feltörésével elszenvedett, aztán ezt összehasonlítanám a Sony ugyanilyen jellegű veszteségével.

    A Sony-t én sem sajnálom egy percig sem, igazság szerint felháborítónak tartom, amit ezzel a konzollal művelt az évek során, ahogy magad is leírtad!

    k.:

    "Tény, amit tény, a ps3 messze nem lett olyan sikeres, mint elődje, de ez nem a gép hibája szerintem, hanem a Sony árazási technikájának."

    Ténynek tény, de azzal vitatkoznék, hogy ez az árazásból fakadt volna. Arányait tekintve szerintem nagyon gyorsan jó árszintre állt be a konzol, már 2007. év végén 100 eFt alá csökkent az ára, sőt, a jelenlegi ára meg - ha szigorúan a hardverelemeket nézzük és nem a játékok alatt nyújtott teljesítményt - kifejezetten olcsó.
    A játékok ára meg teljesen összhangban van az Xbox-os játékokéval és igazából nem volt ez arányaiban más a 2000-es évek elején sem a PS2 címekkel.
    Ennek a konzolnak az alapvető hibája az architektúra rossz megválasztása és a már megjelenésekor is gyengének számító grafikus magra történő építkezés volt, amelyeknek következtében a szoftverek fejlesztése is számos akadályba ütközött. Ezt a Sony is elismerte.

    "Ehhez az kell, hogy a normális áron startoljon a konzol-120k bruttó szerintem már az- és egy kellő reklámkampány."

    Ebben az indulóárban szerintem csak bízni lehet, de magasabb lesz az, az új, erős hardvert mindig meg kell fizetni. A reklámkampányban viszont biztos vagyok, a PS3-nál is ment az etetés, aztán fele sem lett igaz.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák