Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szasanyi #17236 üzenetére

    Így van. Nem értem a fanboy-okat, miért védik ilyen lelkesen ezt a platformot, néha azt érzem, mintha a Sony marketingeseit olvasnám. Én magasról teszek rá, hogy mit mond egy-egy programozó a konzol teljesítményével kapcsolatban, mikor én, mint felhasználó azt látom, hogy egyre-másra jelennek meg a szánalmas grafikai teljesítményt nyújtó játékok a platformra. Rohadtul nem ezt ígérték anno, most már ott tartunk, hogy nemhogy 1080p-ben nincs játék, de a 720p-vel is rohadt nagy gondok vannak. Egyébként ha már a programozóknál tartunk (kedves Carmack úr pl.), ők is elismerik, hogy papíron jók a PS3 specifikációi (jobbak, mint az Xbox-é), csak nehéz programozni. Innentől kezdve úgy gondolom, hogy ha egy PS3 játék szarul néz ki, de a programozó elismeri, hogy a gépben van tartalék és ki is hoz egy olyan Xbox-verziót ugyanabból a játékból, ami a Microsoft általa is gyengébbnek mondott gépén jobban fut, akkor pont a programozó az, akinek először a pofájába röhögök, amíg nem képes normális munkát kiadni a kezéből. Azt nem csak a programozó tudja megítélni, hogy jó-e a végtermék, amit elkészített, márpedig ez a lényeg, a többi csak duma és nem érdekel a magyarázkodás. Ha jobb a gép, mint a másik, akkor lássuk, oldja meg, ne hitegessen! Ha pedig nem megy, akkor meg ne adja nekem ugyanolyan drágán a szarabb verziót, mint a másik konzolra készülőt.

    A PS3-as Mafia 2-t grafikailag inkább nem is minősítem, nem elég, hogy csak 720p-ben fut, de még abban is olyan recés és részletszegény, hogy szánalmas, ráadásul néha olyan szinten le tud esni az FPS, hogy az már nonszensz. Hiába a jó hangulat, a kellemes játékmenet, agyoncsapja az egészet. A kiadvány (hangsúlyozom: nem a játékról magáról beszélek) egyetlen pozitívuma a Collector's Edition által nyújtott külcsín.

    Mikor vettem át a játékot, pont 2 darab Xbox-ot adtak el az üzletben. Az egyik srác még kicsit vacilált, hogy jó döntés volt-e a PS3-mal szemben, mire az eladó megnyugtatta, hogy ha játékra kell a konzol, akkor nem is kérdés a dolog, ők maguk is azt látják, hogy nagyon sok probléma van a PS3-ra kijövő címekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Vazallus

    tag

    válasz szasanyi #17236 üzenetére

    A Mafia2-ben biztos források szerint olyan 150 küldetést csináltak ám a végleges verzióban a fele sincs benne. Hát ezek most vagy DLC formában fognak kijönne havonta vagy pedig sztornóba ment,de mindenesetre édeskevés.

    Nem kívánom,hogy bukjon meg a játék a pénztáraknál de nagyon nagyon remélem,hogy a bevételek messze elmaradnak a várttól és akkor rájönnek,hogy rohadtul nem ez volt megbeszélve,nem ezt ígérték. A ps3-as verzió eladások szerintem hamarosan amúgy is drasztikusan csökkenni fognak,hiszen ekkora átverést nem fognak a tulajok lenyelni,hogy ugyanannyiba kerül és tele van hiányosságokkal az Xbox360-hoz képest. Nem azért de pofátlanság,és ótvar munkára utal hogy nem képesek legalább ugyanolyan optimalizálást végrehajtani.
    És bizony döntöttem, hogy egyelőre nem növelem a számokat a PS3-as Mafia 2-vel kapcsolatban,sőt semmilyen eladási statisztában sem.

    Ez b@szottul felhúzott,mert a magyarázkodásokból meg az ígéretekből már tele van a padlás... :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Mr. Salieri sends his regards"

Új hozzászólás Aktív témák