Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz vhunor #16758 üzenetére

    Persze, nyilván ez is egy szempont. Mondjuk ez vica versa igaz: a PC-re megjelent címek közül is tudnék olyanokat említeni (nem keveset), amelyek meg PS3-ra nem jelennek meg, pedig nagyon jó lenne. Pontosan ezért van PC-m is, meg konzolom is.

    Én is nagyon szerettem a Tentacle sorozatot (illetve az előzményét, a Maniac Mansion-t), vagy a Monkey Island sorozatot, nagyon sok időt ütöttem el velük, ezek kiváló játékok, de azért lássuk be, hogy egy next-gen konzolon nem feltétlenül ilyenre vágynak az emberek, ugyanis ezek manapság már leginkább flash-játékként jelennek meg és a neten ingyen és bérmentve játszhatod őket tonnaszám, vagy a telefonodon futtathatod őket. Tehát ezen kicsit túlhaladtunk és ennek pont az az oka, hogy a hardverek egyre elképesztőbb dolgokra képesek. Szerintem nem veszett ki a kreativitás a szoftverkészítőkből, csak rengeteg a produktum és a kreatív játék meg mindig is ritka volt. Üdítő kivételnek hoznám pl. a Portal-t, amiből lassan itt a második rész. De szintén nagyon tetszett a Prey c. FPS is annak idején az alternatívan forgatható dimenzióival.

    Amúgy megvan ez a gondolkodós, bökdösős kaland stílus is, korántsem tűnt el: legutóbb a Machinarium nevű remekkel játszottam PC-n (a Somorost sorozat alkotói csinálták), nagyon ajánlom figyelmedbe. Egyszerűen olyan élmény volt, hogy nem tudtam abbahagyni, egy este alatt kivégeztem. De ezeket ne a PS3-tól várd elsősorban, a fő csapásirány manapság már azért nem ez, ami nem baj, mert ez is megmarad, viszont kapsz helyette brutál grafikájú autószimulátorokat, FPS-eket, stb.

    A Mafia II demójával kapcsolatban meg kötve hiszem, hogy korábbi build-re épülne, hisz pont az a lényege, hogy az embert meggyőzze arról, hogy ezt kapja a pénzéért. Két hét múlva meglátjuk, de tartok tőle, hogy ez bizony ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • olbaidhun

    őstag

    válasz vhunor #16758 üzenetére

    +1 megint egyet értünk. Tõbb mint 40 ps címet toltam az elmúlt hónapokban.. volt amit egyszerre pcn és konzolon.. assassins creed2..de nem nevezném létező és súlyos problémának amiket láttam a kis lcd monitoromon és uncsim 50es fullHd plazmáján. Tény: lehet elszúrni is programokat, de ha az ember játszani akar és van némi ismerete, lehet, h egy sega md- genesis emulátorral is szerezhet magának boldog órákat. Éppen kinevetem a Vér Pistikéket, ha csak a grafikával tudnak pedálozni.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák