Új hozzászólás Aktív témák

  • szika87

    aktív tag

    válasz arty #80383 üzenetére

    Hú még nem számoltam meg őket, de szerintem olyan 60-80 db körül lehet, ami nem is olyan sok. Leginkább olyan címeket szereztem be amik nem nagyon vannak más platformon, esetleg néhány ps2 remake. De már befejeztem a gyűjtésüket, igazából beszereztem mindent amit szerettem volna PS3-ra.
    Nem, nincsem xbox 360-om, mivel van egy középesen jó PC-m nem akartam boxot venni, lévén hogy ami arra kijön, szinte majdnem minden kijön PC-re is.
    A PS3 mellett van egy Nintendo Wii U, meg egy Nintendo 2DS XL.
    És az a durva hogy ezzel a három konzollal nagyon sok platformot lefedek a visszafelé kompatibilitás miatt :D

    PS3 ---> PS1 (PS2 okosítva) PS3
    Wii u ----> Wii u, Wii, gamecube remakek, a hivatalos Virtual Console által pedig NES,SNES, Nintendo64, Gameboy advance, és a DS játékok legjobbjai elérhetőek (míg az eshop bezárt)
    2DS XL ----> DS, DSi játékok
    PC ---> xbox, xbox 360, Xbox one játékok nagy része kijön, ami engem érdekelt a PS4 korszakból, azokat is szépen kidobálták végül pc-re (GOW, Detroid Became Human, Horizon Zero, Red dead 2, Uncharted 4, Death Stranding)
    Sőt ha az embernek van egy combos PC-je akkor Nintendo Switch játékok is futtathatók emulátorral.

    We are here for a good time, not a long time.

Új hozzászólás Aktív témák