Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Első első bejegyzésemet írom ebben a témában de kivételesen nem segítség kérés. :D
    Tapasztalatokat osztanék meg.
    Bocsánat ha már írt valaki ilyet, azért leírom. Második PS3 joy amit javítok már és olvastam fentebb hogy nehéz beszerezni stb, de az első ami működésképtelen volt azt egy kis wd40-el, akksi újra bedugással és szalagkábel tisztítással hibátlan állapotba hoztam.
    Hétvégén vettem mégegyet egy olcsóbb menü áráért a piacon. Retkesen, halott akksival, analogról leesett gumival, egy helyen törött műanyaggal és gépre dugva összevissza nyom minden, valamit meg nem is érzékel. Első a mosás volt [kép] aztán lecseréltem a rossz analog kart egy 360 joy analogjáról mert épp az volt most kéznél. :DDD [kép]
    Jópárszor rá volt dugva gépre, kicsit bekapcsolva aztán megint töltve és úgy néz ki most tartja a töltést a joy. Az összevissza nyomkodásra az előző javított kontroller sikerét használom itt is. A szalagkábelt lepucolom és aláteszek egy pici szivacsdarabot a gumira, hogy jobban préselje az érinkezőket. [kép] (ez egy pc-s alaplap doboz szivacsából vágtam ki) Szerintem ugyanúgy menni fog mint az előző joynál. A törött műanyagot [kép] szerintem meg valami fekete kukába való műanyagot megolvasztok és oda rányomom mert még anno csináltam ilyet aztán lecsiszolom formára, de erről még később írok hogy sikerült. De mindenesetre ha nem menne így is teljesen funkcionális egyelőre.

    Csak azért írtam a bejegzést, hátha ötletet/bátorságot adok régi elfekvő hibás eredeti kontroller javításához. Ha valakinek segíthetek nyugodtan írjatok itt vagy privátban. :U

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák