Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz DVlad #73136 üzenetére

    A logikus válasz az, hogy nem. Azonban elég ideje foglalkozok informatikával ahhoz, hogy tudjam, hogy bármi megtörténhet. Pár éve gépet újítottam, és bármit csináltam, másfél percenként megfagyott két másodpercre. A játékok nem szaggattak, hanem megfagytak, majd két másodperc múlva hiba nélkül futottak. De nem csak alkalmazásokban volt ez, hanem az asztalon is. Végül kiderült, hogy a pár száz forintos UTP kábel okozza ezt, ami korábban évekig hiba nélkül teljesített, és egy másik gépben azóta is jó. Nincs magyarázat a miértre, és teljesen abszurd, azonban azóta megtanultam, hogy ha valami baj van a géppel, akkor bármire lehet gyanakodni.

    Az, hogy más játéknál is baj van a hanggal, persze feltételezi azt, hogy a gép a gond. Azóta visszaolvastam, és láttam, hogy egy letöltött demónál is rossz volt, viszont sok játék rossz. A korábban letöltött össze játék jó? Szóval az új telepítésekkel van a probléma, vagy néhány korábbi cím is ilyen lett?

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák