Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz A`rpi #64346 üzenetére

    Félreértettél.
    Én azt mondom ha valaki közösködne valakivel hosszú távon, és nem 1-1 játék erejéig, akkor olyan partnert kell találni aki megfelel a fentebb leírt pontoknak.
    A pénztárcát azért említettem mert lehet van egy spanom aki benne van a buliban meg minden ilyesmi, de mondjuk 10szer olyan jól áll anyagilag mint én, és mondjuk majdnem minden kell neki, Akkor ugye két dolog van. Vagy megveszi a "közös" accra és én is elérem ingyen ami neki nem túl nagy buli, vagy megveszi a saját accra, de akkor meg teljes árat kell fizetnie.

    Nyilván ha 1-1 játékról van szó akkor más a helyzet mert csinálunk egy külön accot (ahogy azt mi is tettük) és annyi. :K

    Egyébként én szeretem a lemezes játékokat, de ha online olcsóbb akkor tökéletes nekem a digitális is.
    Főleg ilyen akciók mellett hogy 3 LEGO játék összesen felezve 13 dollárért, meg LBP 3 meg rayman szintén 13 dollár...szóval én értem mit mondasz és én is hasonlóképpen vélekedek :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák