Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz perge666 #35846 üzenetére

    A legtöbb médialejátszó olyan pici/könnyű, hogy akár föl is fogathatod a TV hátuljára.

    Mellesleg én inkább elviselek egy "dobozt" - ami esetemben ráadásul fekete szálcsiszolt alumínium, kvázi egy minimalista fémtégla, ami még rohadt jól is mutat - annak érdekében, hogy tökéletes és szenvedésmentes legyen a médialejátszás és semmilyen formátummal ne legyen gond. Ráadásul Youtube kliense is van, ami HD-ben játssza az úgy fönn levő videókat, plusz ott van benne a Picasa, meg miegyéb más hálózati szolgáltatások. Kezeli hálón a PC-t, a NAS-t, WiFi-n keresztül pedig mobil eszközről is lejátszik bármit. Az eszközeim saját távirányítóját meg már rég elhánytam a fiók mélyére és vettem egy Harmony 600-at, mindent azzal vezérlek, felprogramoztam makrókkal, így minden activity egy gombnyomás: egy gombra bekapcsolja a TV-t, az erősítőt, a BD-lejátszót, megfelelő bemenetre váltja a TV-t is és az erősítőt is, valamint kinyitja a BD-lejátszó ajtaját. Csak be kell tennem a lemezt és nyomni egy play-t és már indul is a film.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák