Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz olbaidhun #35661 üzenetére

    Az iPad2-t már akár 100 eFt alatt is megkapod újonnan, bár szerintem azt a plusz 30 eFt-ot már akkor nagyon megéri az iPad3, tekintve, hogy a retina kijelző valami olyan fenomenális, hogy szavakat nem lehet rá találni. Azért az a 2048x1536-os felbontás 9,7"-on nem gyenge na, 50"-os plazmán nincs ekkora felbontásom. :Y Gondolhatod, milyen a pixelsűrűség, ennek kapcsán pedig a képminőség. Böngészésnél olyan szinten teljesértékű ez a kijelző, mint sok monitor sem. Ráadásul a szoftverek döntő hányadát már hozzáigazították ehhez a felbontáshoz. Az általad említett Where's My Water-t kb. egy hét alatt kimaxoltam, ahogy a Cut The Rope-okat, a Wolfenstein 3D-t az összes mission pack-jével, az eredeti Doom-ot és a Plants vs. Zombies-t is. Mindegyik ilyen, fullHD fölötti felbontásban fut, gondolhatod milyen élmény. Mindezt átlag 0,79-1,5 eurós áron mérik a Store-ban (a Wolf speciel ingyenes volt az évforduló miatt vagy 2 napig). A könyvolvasás is élményszámba megy. Egyszóval: soha egyik eszközömmel kapcsolatban nem éreztem ennyire, hogy az árának minden forintját megérte. Az üzemidőről nem is beszélnék: aktív használat mellett, normál fényerővel 10 aktív órát tud, ami gyakorlatban azt jelenti, hogy kb. 4-5 naponta teszi töltőre az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák