Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz dunc #18521 üzenetére

    én most járhatok 10 óra körül, nekem még egyenlőre nem uncsi. majd ha jönnek a durvás harcok (van olyan szörnyeteg aminek 6 milla élete van :W ), meg mikor már meglesz 1 csapatban az összes karakter meg az összes eidolon akkor még jobb lesz :K
    éppen ezt írták, hogy aki kibírja az első 10-15 órát onnantól kezdve jobb lesz, sokan nem bírják ki :))
    de ez jrpg, az eu-s emberek 90%-ának ez nem való. tudniillik a keletieknek nem gond több 100 óra monotonitás :N nekem volt a koliban koreai wow-os haverom, napi 10 órákat képes volt csak ugyanazokat a szörnyeket grindelni, hogy meglegyen 1 tárgya, és nem unta. nagyon durva volt. én bírom a jrpg-ket, kedvenc stílusom az rts mellett, jobban bejön mint az eu-s mass effect féle akció rpg, nekem meg a mass effect uncsi szar ;)
    de mondjuk a lost odyssey jobb mint ez az ff, de ezt is végigtolom. a resonance of fate-tel is toltam vagy 50-60 órát biztos, de ott meg a főgenyót nem tudtam sehogy megölni, napokat meg azért nekem sincs kedvem tápolni a karikat, mindennek van határa azért :)

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák