Új hozzászólás Aktív témák

  • csdm

    senior tag

    válasz jookomak #16440 üzenetére

    Köszönöm a kielégítő válaszodat :)
    Monitoromon van DVI viszont nem tudom támogatja-e hdcpt

    Az asztalomra tenném a jövendőbeli konzolomat, rögtön a monitor mellé. Emiatt az esztétikum kevésbé, de a zajszint annál is inkább fontos szerepet játszik. A FATok hangosabbak mint a "slim"ek? Mindegyik PS3-hoz adtak vinyót? Simán lemezről játszani nem lehet?

    Blue-Ray filmjeim nincsenek, se íróm, sőt még olvasóm sincs. Szóval a videólejátszás nem nagyon érdekel.

    Főképp FPS játékok, ezért aggódom is, hiszen amikor néha játszok boltokban vagy ismerősnél, mindig sokkal bénább vagyok, mint gépen. Ez nem hiába van, 4 évig Pc-n játszottam. Úgy tudom, az xbox kontrollere valamivel jobb, azt könnyebb megszokni.

    Az autós játékok, Shift, GRID, F1 2010 és Forza 3 jön be (utóbbi kettő videók alapján)

    GTA 4 miatt kezdtem el fejleszteni a gépemet, de azt már meguntam, viszont a Mafia 2-t én már 9 éve várom, pedig akkor még csak néztem ahogy bátyám játszik a mafia 1-el :D

    GOW , Starcraft, WoW egyáltalán nem jön be. Age of Empires az klafa, de az elfutkos a gépemet még egy 5 évig biztosan :)

    Ezek jönnek be, talán egy kis guitar hero még.

    Szerk.:
    Úgy értettem, hogy 2006 környékén, amikor kijött kevés 8 magos PC volt :D
    Tisztában vagyok vele, hogy PC-n szebb, viszont milyen áron... Emiatt váltanék konzolra, nincs pénzem évente frissíteni a hardvereket, azokat is használtokra, mert azok még olcsóbbak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák