Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    válasz mpierre #1520 üzenetére

    "Beállítások / Értesítések és állapotsor" menüben, ha majdnem az aljára scrollozol, akkor ott van egy olyan kapcsoló, hogy "Ne jelenítse meg az ikoncímkéket".
    Alapból be van kapcsolva. Ezt kell kikapcsolni, hogy legyenek újra feliratok.

    Nekem HyperOS szétk****a a widgetjeimet meg a témáimat, jópár óra volt, amíg rájöttem hogy tudom újra megcsinálni azt, amilyen volt.
    Ezen kívül a lehúzhat menüben volt pár átalakítás. Most kicsit zavaró, mert az előzőt már megszoktam és nem nagyon volt szükség változásra, de mindegy, majd ezt is megszokom.

    Ezeken túl konkrétan semmi változást nem vettem észre, fogalmam sincs mire volt a nagy hype, ez még egy sima kis updatenek sem volt erős. Persze mindegy, nekem eddig sem volt bajom, inkább örülök, hogy nem csinált nagyobb kavarodást.

    szerk: korábban adott a teló pl rezgő visszajelzést, ha le vagy feltettem a rezgést vagy néma módba raktam. Ezt most nem csinálja, picit hiányzik. De ha hívnak akkor rezeg, szóval a funkció működik. Ilyen apróságok,

    [ Szerkesztve ]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Új hozzászólás Aktív témák