Keresés

Aktív témák

  • KTTech

    veterán

    válasz szp1 #7254 üzenetére

    Szerintem a hang az nem ide tartozik, az más téma, annak is van topicja... egyébként én remekül el vagyok a két egyedi hangfalammal (oldalanként 2x20cm mély-közép és 1 db 1.9cm-es kemény dóm, közel 25kg/fal), egy sztereó Yamaha erősítőn és mellette az 50"-os TV-vel.

    Egyébként, ha már 5.1, akkor az minden csak nem olcsó, gyakorlatilag csak a hangfalak többe kerülnének, mint amennyiért az 50"-os plazmát vettem, az erősítőről nem is beszélve.

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szp1 #7254 üzenetére

    Ezzel a hang dologgal nagyon nem tudok egyetérteni. Alapvetően már egy valamirevaló házimozi-erősítő árának töredékét sem tudnád megspórolni azzal, hogy kisebb TV-t veszel. Egy normális, belépőszintű H/K házimozi-erősítőt (ami már alaphangon tudja pl. a DTSHD-t, vagy a TrueHD-t) nem nagyon kapsz 200 eFt alatt, ennyiből meg 50"-os HD-Ready plazmát veszel. És akkor még nem beszéltünk a hangfalakról, mert egy normális 5.1-es szett ára megintcsak nem egy TV ára. Én igenis azt mondom, hogy vegye az ember azt a TV-t, amit megálmodott, abból semmi szín alatt ne engedjen, mert később megbánja. A hang-projekt ettől legyen teljesen eltérő. Az, hogy ki melyikre ruház be előbb már igény és elhatározás kérdése.

    Szóval én sem mosnám egybe a két dolgot, teljesen más világ, ahogy magad is írtad. Azt meg senki nem gondolhatja komolyan a TV vásárlók közül, hogy a TV saját hangszóróiból minőségi hangzást (pláne nem térhangzást) fog kapni.

    Get Moded!

Aktív témák