Aktív témák

  • Henry06

    tag

    válasz znagyznagy2 #7584 üzenetére

    Hát ha már crt van szó, tavaly nagyszüleim vettek egyet (az a márkája hogy Alien:) és bevallom őszintén nagyon meglepődtem rajta, ugyanis egy kis kalibrálás után rohadt jó képe lett, persze biztosan egy hd-tv fényévekkel jobb(olyat még nem láttam házban:) csak meglepő volt! Az én 6-éves samsungom a nyomába sem érhet, ráadásul cefettűl jó hangszórói vannak! Egy másik ismerősünk két éve vett egy nagyobb képernyős Sony crt-ét azon is annyira szép minden hogy szavakat nehéz találni rá, ezzel csak azt akarom mondani hogy ez a technológia a legkiforrottabb, persze egy hd-tv nem pipálhatja le így sem, de árban azért nagyon jó helyen vannak. És végül is rengeteget tudnak, nincs rajtuk beégés veszély nem égeti ki a szemedet l mint ugye az lcd-k, tökéletes betekintési szög, remek fekete megjelenítés, kevés energia fogyasztás(azt hiszem), olcsó ár, és minden szépen néz ki rajta, persze egy jó high definition tv-én egy új generációs konzol vagy egy felskálázott dvd élménye utolérhetetlen, de még is ha nem érzed még szükségesnek egy plazma vételét, akkor nyugodtan vehetsz CRT-ét, (már ha még árulnak valahol), szerintem legalábbis.

    [ Szerkesztve ]

    Go Gunners!

Aktív témák