Aktív témák

  • conorr

    tag

    Hy ALL
    Köszönöm a válaszokat a múltkori kérdéseimre közbe megjött az említett 50C530!
    Hát röviden és tömören össze foglalva a tapasztalataimat a TV vel kapcsolatba:

    -Ghostol rendesen: kb x360 dashboard kint volt 4 másodpercig (se :DDD ) és már ghostolta tom hogy még nincs bejáratva de barátom pana plazmája (belépő) azért ilyet nem produkált hogy pár másodperces állóképet ghostolna.

    -Zug: Hát sajnos 2,5 méteröl is hallani és felkel elég csavarnom a hangerőt hogy ne halljam + ha a filmbe csönd lesz akkor lehet hallani a ciripelést.

    -Halott pixelek: Hát sajnos találtam 2 db -ot ami az én nézési távolságomból( 2 méter) nem zavaró. ( kb 1 métertől kilehet szúrni)

    -Teljesen egyszínű fehér képnél ilyen halvány csíkokat húz a TV, ez mi lehet ?

    Összességébe
    A képel nagyjából elegedet lenék az alábbi problémákat viszont ez nem tudja ellensúlyozni, még 3 napon belül vagyok ezért megpróbálom cseréltetni a Madaras TESCO-ba.

    Ja és ilyenkor másik modellt nem tudok igényelni mer most megrendültem a samsungba főleg hogy más termékeiben is csalódnom kellet mostanában ( Omnia ( i900) kijelzője, leéget samsung winyok )

Aktív témák