Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    Na inkább átjövök ide! :)
    Egyre inkább a 42G20-on hezitálok. Ami a 40C650 mellett szól az a média lejátszó.

    Valójában már ez is egyre kevésbé érdekel, mert vennék egy O!play-t R3-at és kész. Bár nem ismerem ezeket sem annyira, szóval nem tudom melyik a legjobb.

    G20 viszont jóbal többre jön így ki és a szolgáltatásokat tekintve egy rakás olyan van benne, amit nem is használnék és így lehet jobb vétel lenne az 42S20.

    Képminőségben mennyivel gyengébb az S20 a G20-hoz képest?

    Eddig a plazma ellen a fogyasztás és a súly szólt, de miután kilvastam az Internetet rájöttem ,hogy nincs szignifikáns különbség.

    Méret ügyileg ugyebár jobb lenne egy nagyobb, de korlátozottak a lehetőségek. Most kapok 230 rugót a C6000 helyett, ebből kell gazdálkodnom. Igazából jó lenne ha maradna is belőle :)
    Továbbá már fent van a konzol a falon, eléggé fix a helye, van pár bútor is, szóval sokkal nagyobb nem nagyon jöhet számba. Kimértem, hogy kb 3m-ről nézzük, szóval nem sok értelme volt a hatalmap 1080p-s gigapackoknak.... még a DVD is megtette volna innen ha jól olvastam. Bár személy szerint én láttam a különbséget a DVD és 720p között.

Aktív témák