Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yipp

    tag

    válasz Simid #4 üzenetére

    Igen, már néhány napja nyúzom szegényt! A készülék külsőleg minőségi. Az android felülete szép és elég jól megy. A gyári widgeteket letöröltem. Nekem elég gyorsnak és akadásmentesnek tűnik, de ez az első tabletem, sajnos nem tudom összehasonlítani.
    Akadások a programoknál és a droid felületen nem nagyon vannak. A boot idő 35s. Van kint egy flip-clock meg egy battery widget, az adatokat 12s-el a boot után tölti be csak. Ezeknél van csak késés.

    A wifiről: én egy régi router-hez csatlakoztattam. Szobán belül -30..-40 dBm, lakás legtávolabbi 2 pontja között -80 dBm a jelerősség. Ez már épp, hogy elég. Csatornát még nem próbáltam váltani.

    Az akkuról: pontos adatokat egyenlőre nem tudok mondani. 6 órát simán elmegy. Játék és film nem sokat fogyasztotta. Most például 7 óra össz használat után van még 32% táp. Ez nem biztos hogy reprezentatív, de ebben wifi már benne van + játék + egyéb programok. Minimális fényerővel használom, mert az is bőven elég.

    Van néhány benchmark eredményem:

    Quadrant: 5538

    Antutu: 16 472
    -ram: 3032
    -CPUi: 4271
    -CPUf: 3651
    -2D: 1423
    -3D: 3545
    -Data: 550

    Linpack: 54.2 MFLOPS, 1.55sec / 133,02MFLOPS, 1,27sec

    Smartbench 2012: 3760 (prod) és 2429 (game)

    [ Szerkesztve ]

  • HanU

    tag

    válasz Simid #16 üzenetére

    Én buysku.com -ról rendeltem 239 USD megvagyok velük elégedve. Most már van 3G-és verzió is egy kicsit drágábban.
    A ROM frissítést csak a nyelv miatt csináltam, bár biztos kovácsoltak az eredetihez valamit, én mint írtam csak a fényképező alkalmazásnál vettem észre eltérést.
    Néhány napos használat után viszont meg vagyok elégedve vele, bár fényképező része egy rakás ... :-)
    A wifit sokan szidják, nekem tökéletesen működik.

    [ Szerkesztve ]

    HanU

  • idegbaj

    csendes tag

    válasz Simid #33 üzenetére

    Hali!

    Azzal nemajálatos szórakozni!!
    Először is a 350mA -os telefonoz van, kicsi akksihoz. Ebbe viszont bika akksi van :)). Nemfogja feltölteni mert egyszerűen kicsi hozzá!!.
    A gyárihoz vegyél egy EU-s átalakítót. De azzal is vigyázni kell mert 1 idő után kiátgul és lecsúszik róla :F
    tudom mert az auróra2-m höz is ilyen megoldással van és az átalakító mindíg benne maradt a konnektorba :F,
    én szigetelő szalaggal ráragasztottan :D így nekem nem lötyög és nem is tágul majd ki mert rendesen odaszorítja :D .
    Azt viszont nemtom h honnan tudod magát azt a kis átalakítót beszerezni.
    Usb-ről meg nem is lehet tölneni (nekem nem töltötte) mert az sem képes akkora feszültséget előállítani csak az AC adapter. Max ha olyan megoldást használsz min a hyundai T7 nél ott a kábel 1ik vég usb a másik vége az AC töltő és azt lehet rádugni 1 töltőre ami usb-s. De magáról a portról sztem nem lehet feltölteni.

    [ Szerkesztve ]

  • bunnyhu

    senior tag

    válasz Simid #33 üzenetére

    Csak kínai/US töltője van, de csak a csatlakozója más, jó a mi feszkónkra. Nekem küldtek hozzá átalakítót, egyébként kínából 1-2 dollárért be lehet rendelni, vagy ha van barkács képességed akkor egy szerelhető dugvilla, 2db csúszósaru és 5cm drót segítségével orvosolható a gond. Persze elég parasztos megoldás, de nekem az előző tablet úgy működött, amíg nem jött meg az átalakító.
    Ilyesmit keress: http://dx.com/p/flat-to-round-power-plug-convertor-3529

    @idegbaj: Nekem semmi trükközés nem kellett a root-nál, csak az a +1 sor. Passz innentől.

    https://divecenter.hu

  • idegbaj

    csendes tag

    válasz Simid #40 üzenetére

    Hali!
    Rájöttem h mért ilyen csunya!
    A gyári launcher offolva lett a licence kulcs miatt! Így apex launchert kapott amihez nem kell.
    A kamera változatlanul ratyi!
    A rom nem használhatatlan csak nekem csúnya.
    Az összes 4.2.2 es romba romlik a wifi de jobb lesz a teljesitmény, viszont hamarabb is merül. A töltés idő meg szerintem változatlanul hosszú.
    Az 1tap cleanerbe nekem előjött egy olyan hiba h az alkalmazásoknál ha cachet üritek benne marad 12kb. Ezt valamiért nem lehet 0 -zni. Ezért minden iditáskor még ha egymás után csinálom is akkor is összesen 720kb benne marad, a gyárival nem volt ilyen sőt azaurora ll-nél sem meg a vénusznál sincs ilyen csak ennél.
    Aki nem jáccik csak wifizik az ne frissitse!! Mert a 4.1.1 es gyorsabb wifin!!

Új hozzászólás Aktív témák