Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stickermajom

    addikt

    válasz footy #104402 üzenetére

    Nézem én a Comfortline-okat is, fel se tűnt az ülés különbsége. Annyi variáció van ahogy látom, hogy ez így nem volt egyértelmű. Ez legalább Trendline-ból egy jobban felszerelt, digit klíma, meg nem a legalapabb hifi van benne. Mondjuk könyöklő nincs :O

    focvis, mindenképpen kombit szeretnék, elég sokat kell vidékre utaznom cuccokkal, illetve több nagy sok cuccos kirándulás is tervben van a közeljövőben. Szeretem, ha lehet hova pakolni :K Én is amúgy előző tulajtól vennék legszívesebben, mert azért ha ránézel az emberre már az sokat elmond, de a hahun található kemény 58 darab kombi dízelből, azon belül is ami elérhető távolságban van, nem sok saját tulajos van, ahogy néztem.

    Ez és ez még jól néz ki képek alapján, de a világos belsőtől mindig félek kicsit, hogy hogy fog kinézni 3 év múlva mondjuk a farmeromtól. Maradvány értékre is gyúrok, hogy ha eladnám majd.. :))
    Utóbbi pl. Comfortline de nem tűnik bőr kormányosnak :F szerk.: Ingyenesen nagyítható a kép, így látom már a varrást..

    JimBeam00 :DDD Legalább elmondták. Jártam én úgy Astrával, hogy telefonban természetesen nem volt sérülve, motorháztetőt kinyitva meg két helyen volt hegesztve a bölcső.. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák