Új hozzászólás Aktív témák

  • latyak17

    tag

    Nos, megfogadtam, a golfi után nem lesz benzines, főleg nem ilyen lepkepuki teljesítményű, erő izom minden reggel tejet iszom, vagy dízel vagy vaami nagyobb benzines, mivel ugyis most viszonylag olcsó a nafta, mondjuk Sopronban nem de mesélték, hogy van ahol igen. No ja szó mi szó, lesegetem Olx-et ahogy minden nap, aztán látom Körmend, o miez Vidám limitált kiadású polo hát ezt már most megnézem :D rámegyek, egy harlekin baszki :D viszonylag jó ár, kevés km, rengeteg extra kimaradt de azért 2 légzsák meg sportülés belefért, 5 ajtó, a legvadabb 1.05-ös motor, hát erre lecsapok, na tegnap reggelre le is dumáltam, korrekt eladó, még életembe nem találkoztam ilyennel, mondta, hogy ne próbarendszámozzak vagy trélerezzek, lehozza az ő osztrák rendszámával, ó mondom profi, 170 oké 170 :) így megvettem, minden papír, szervizkönyv, és megtetszett, nagyon aranyos, és figyelemfelkeltő is, már most a szívemhez nőtt ! A tervem gewinde, amennyire csak le tudom rakni meg 4 felni oszt kész :D

    Eredeti színek:


    Eredeti bőr kormány, a kocsi színeinek megfelelően kék kormány, sportülések, gyári rádió!




    Véemények ?

    METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

Új hozzászólás Aktív témák