Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz callmeakos #5042 üzenetére

    aero-s pályákon jó lehet az a red bull, a megbízhatatlanság meg idén kb mindenkire érvényes (még a mercire is, lsd kanada). szóval én még nem temetném Ric-et a helyedben egy rossz futam miatt, ami egyébként olyan pályán esett meg ahol bevallottan kármentést végeztek (ha megnézed az első tizest, a ráncfelvarrást kapott ferrarikon kívül egyedül Ric fért be nem-merci motorral).

    az meg hogy nem jött ki a lépés neked... top pilótákkal, de értelmes csapat komponens nélkül nem tudom mégis mit vártál, ez így kb a legnagyobb rizikó amit vállalhatsz a játékban, ami csak akkor jön be a csapatos játékosok ellen ha 1-2-ben érnek be a pilótáid (amire a szabadedzés alapján lehetett számítani, hogy nem így lesz). hosszú távon szvsz jól járhatsz Ric-el, mert az alap ára elég magas, és az aeros pályákon jó teljesítményre lehet tőle számítani, ami jót tesz az árfolyamának.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák