Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz Oliverda #236 üzenetére

    Szerintem elszámoltad.

    RBR: 23 + 80 = 103 pont
    TR: 28 pont
    Lotus: 7 pont
    Chandhok: 1 + 5 = 6 pont
    Glock: 4 + 1 = 5 pont

    Összesen 149 pont

    Ugyanez a csapata van hunnynak és Attisxnek is. Meg madsternek, Nemtomnak és honeynak is hasonló.

    Érdekessé válik a liga, mert eléggé megközelítünk ill. ahogy nézem madster majdnem meg is előz. A Sauber valóban nem jött be Neked, első futamon én is ráfaragtam velük. De lehet, hogy hosszabb távon feljavulnak, bár erősen kétséges :)

    Egyébként látszik az, amit korábban írtam, nem olyan rossz ez a rendszer (hála a nagyok kisebb botladozásának is), a következő verseny után valószínűleg minden csapat megvehetővé válik a TOP500 számára. De PH! liga élvonala számára sem kell sok már most sem, hogy a Mclarent vagy a Ferrarit betegyük. De még nem tudjuk :)

    Btw összetett TOP1 még többet kaszál, a Kubica + Sutil párost ki tudta fizetni és ez olyan 160-170 pontot ért ezen a hétvégén... Valsz neki most be fog férni a Meki vagy a Ferrari is... (Ugye úgy, hogy Lopez + Ferrari kombóval kezdett aztán Oliverdához hasonlóan Kubivára váltott. Nem túl sportszerű továbbra sem, hogy ilyen, tisztességtelenül előnyt szerző játékos legyen az első.)

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák